w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Nie żyje znana polska piosenkarka. Miała 33 lata. Zginęła podczas próby ratowania psa

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Znana wokalistka i liderka zespołu OBRASQI nie żyje. Jej ciało znaleziono w okolicach jeziora.

Policja w Kartuzach w województwie pomorskim poszukiwała od kilku dni Moniki Dejk-Ćwikły, 33-letniej wokalistki zespołu OBRASQi. Kobieta wyszła na spacer z psem i od tamtej pory nie wróciła do domu. Przez cały czas nie było z nią kontaktu. Teraz już wiadomo, co się wydarzyło.

Monika Dejk-Ćwikła nie żyje. Ciało znaleziono przymarźnięte do tafli jeziora

Poszukiwana od wtorku wokalistka zespołu OBRASQi nie żyje. Ciało kobiety – wokalistki zespołu OBRASQi – odnaleziono przymarznięte do tafli lodu na Jeziorze Klasztornym w Kartuzach. 33-latka prawdopodobnie straciła życie podczas próby uratowania swojego psa, który wpadł do wody.

Monika Dejk-Ćwikła zaginęła 13 grudnia przed godz. 12:00. Zgodnie z relacjami świadków miała wyjść na spacer z psem i udać się w okolice jeziora w Kartuzach idąc z osiedla XX- lecia PRL w Kartuzach w kierunku ulicy Sambora. Od tamtej pory nie było z nią kontaktu. Dopiero 15 grudnia udało się przy pomocy drona namierzyć leżące w okolicy jeziora ciało.

Oficjalnie zakończono poszukiwania zaginionej 33-letniej kobiety z Kartuz w dniu dzisiejszym o godzinie 14:30. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia – czytamy na Facebooku Kaszubskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej.

OBRASQi. Monika Dejk-Ćwikła (nieoficjalnie) ratowała tonącego psa

Informację o śmierci kobiety potwierdziła również jej siostra. To ona jako pierwsza prosiła użytkowników mediów społecznościowych o wszelką pomoc w poszukiwaniach zaginionej

Dziękujemy za zaangażowanie, poszukiwania zakończone, Monia z Goja spacerują już w niebie – napisała siostra zmarłej piosenkarki.

tadeusz rydzyk lux veritatis oko press dotacja fundusz sprawiedliwości

Smute wieści na temat o. T. Rydzyka. Pozostaje mu się tylko gorliwie modlić

chleb po 30 zł

Piekarze biją na alarm! Tyle za moment będzie kosztował chleb. Piekarnie masowo upadają