w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jackowski przewiduje nową wojnę. Czy chodzi o Polskę? „Już jest w gotowości”

Najsłynniejszy polski jasnowidz pochylił się nad tym, co może zdarzyć się w 2023 roku. Nie ma dobrych wieści dla Polaków. W jego wizji pojawiło się widmo nowej wojny.

przewodów lubelskie rakiety jackowski

Nad tym, jaki będzie przyszły rok, pochylił się podczas ostatniej sesji jasnowidzenia najsłynniejszy polski wizjoner – Krzysztof Jackowski z Człuchowa. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się z dziennikarzami „Super Expressu”. Nie były to dobre wiadomości.

Jackowski. 2023 rok to nowa wojna? Co będzie z Polską?

Jasnowidz Jackowski wprost zapowiedział, że już w 2023 roku wybuchnie prawdopodobnie nowy konflikt. Nie był w stanie jednak precyzyjnie wskazać, jakie kraje obejmie – czy chodzi o kłótnię Trucji z Grecją, czy też o coś większego, czyli konflikt na linii USA – Chiny – Tajwan.

Jedno jest pewne – najnowsza wizja Jackowskiego dotycząca 2023 roku powoduje ciarki na całym ciele. Jego zdaniem konflikt Ukrainy z Rosją może być jedynie zalążkiem większego planu, który nas czeka. To wszystko ma również podłoże czysto ekonomiczne i o tym nie wolno zapominać.

Nie tylko działania militarne, ale i kwestie finansowe i ekonomiczne będą stanowiły kluczowe kwestie. Kryzys finansowy ogarnie cały świat i może doprowadzić do podziału światowego ładu, jaki obecnie znamy. Na świecie będzie coraz mniej bezpiecznie.

„Przyjdzie inna wojna, która jest już w gotowości”

Przyjdzie inna wojna, która już jest w gotowości. Zmienia się oblicze ekonomiczne świata, a trzy wielkie mocarstwa robią porządki na swoich terenach. Dwie niezależne od siebie wojny, a w tle idzie kryzys. Ten kryzys jest główną nicią, która idzie ku przyszłości – powiedział tajemniczo Krzysztof Jackowski cytowany przez „Super Express”.

Po wojnie ma przyjść do zubożenia światowego społeczeństwa i do wielkiego ekonomicznego resetu. Całość nagrania można zobaczyć poniżej.

Sina dłoń Władimira Putina. Taką samą miała Elżbieta II. Kilka dni później zmarła

Dramatyczne wieści z Watykanu. Stan papieża mocno się pogorszył. „Prosimy o modlitwę”