w ,

Dramatyczne wieści z Watykanu. Stan papieża mocno się pogorszył. „Prosimy o modlitwę”

Informacje płynące do nas z Watykanu są bardzo niepokojące. Papież Franciszek wzywa wiernych do modlitewnego pospolitego ruszenia.

Niepokojące wieści płyną do nas z Watykanu. Papież Franciszek zamieścił wezwanie do intensywnych modlitw na całym świecie. Stan zdrowia Benedykta XVI – papieża emeryta – właśnie mocno się pogorszył. Kościół spodziewa się najgorszego.

Benedykt XVI. Stan zdrowia się pogarsza. Watykan wzywa do masowej modlitwy

Papież Franciszek wezwał wiernych na całym świecie do modlitwy za zdrowie bardzo chorego emerytowanego papieża Benedykta XVI. Służby prasowe Watykanu potwierdziły dziś rano dramatyczne doniesienia. Papież odwiedził też pilnie Benedykta XVI w jego prywatnej rezydencji.

Jak wyjawił papież, 95-letni Benedykt XVI chory jest od dawna, ale teraz jego stan się mocno pogorszył i wymaga on wzmożonej modlitwy. Jak ujawnił, pragnie, by Bóg „go pocieszył i wspierał w jego świadectwie miłości Kościoła do samego końca„, co może oznaczać, że Benedykt powoli gaśnie.

W ostatnich godzinach doszło do pogorszenia stanu zdrowia emerytowanego papieża Benedykta XVI – poinformowało biuro prasowe Watykanu. Wiadomość ta zelektryzowała wiernych na całym świecie. – Jego stan zdrowia uległ w ostatnich godzinach pogorszeniu – powiedział dyrektor biura prasowego Watykanu Matteo Bruni.

Benedykt XVI nie żyje? To fake news

W ostatnich miesiącach na wielu portalach informacyjnych wiele razy donoszono, że papież Benedykt XVI nie żyje. Taką informację podały również duże media na całym świecie.

Nieprawdziwe informacje miały swoje źródło na profilu jednego z duchownych na Twitterze. Wówczas okazało się, że ktoś podszył się pod przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec.

przewodów lubelskie rakiety jackowski

Jackowski przewiduje nową wojnę. Czy chodzi o Polskę? „Już jest w gotowości”

dr grzesiowski koronawirus youtube mutacja indyjska wielka brytania czwarta fala

„Tak źle nie było od 20 lat”. Dr Grzesiowski nie ma złudzeń. Jesteśmy bezbronni. Brakuje też leków