w ,

Ujawniono, jak Kaczyński spędzi Sylwestra. Nie na taką zabawę liczył prezes PiS

Dziennikarze kilku portali internetowych ustalili, co prezes Prawa i Sprawiedliwości bedzie robił w Sylwestra. Będą zabawa i tańce? Nic bardziej mylnego.

fundusz odbudowy sejm kaczyński traci kontrolę nad koalicją pis zjednoczona prawica przeciw
Fot. YouTube / Janusz Jaskółka (screen)

Jak ustalili dziennikarze portalu Interia oraz dziennika „Super Express”, prezes PiS Jarosław Kaczyński nie poskacze na parkiecie i nie powita 2023 roku w imprezowym nastroju. Wręcz przeciwnie. Czeka go smutny czas pełen pracy poza domem.

Sylwester Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie to impreza jego marzeń

Jak donoszą media, udało się ustalić, co będzie w Sylwestra robił prezes Prawa i Sprawiedliwości i najważniejszy człowiek w państwie – Jarosław Kaczyński. Wiadomo już, że w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia prezes PiS nie pojawi się na parkiecie i nie pokaże żadnych tanecznych figur.

Kaczyński obecnie przebywa w szpitalu po tym, jak kolejny raz przeszedł operację kolana. Lekarze nie wypuszczą go zbyt prędko. Prezes PiS spędzi w placówce kolejne kilka dni. To oznacza, że w Sylwestra wypije jedynie lampkę szampana licząc na to, że inflacja spadnie, a Polakom w 2023 roku znów poprawi się byt.

Prezes czuje się już lepiej, ale operacja kolana mocniej dała mu się we znaki niż kilka lat temu – ujawnił w rozmowie z „Super Expressem” jeden z najbliższych współpracowników szefa Prawa i Sprawiedliwości.

„Jest twardzielem i nawet operacja go nie stłamsi”

Aktualnie Kaczyński przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Kilka dni temu polityk przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Placówkę opuści prawdopodobnie w styczniu przyszłego roku. Na imprezę noworoczną nie ma zatem najmniejszych szans.

Dziennikarzom udało się ustalić, że tym razem Jarosław Kaczyński dużo gorzej zniósł operację, niż za pierwszym razem (równo 3 lata temu). Jak ujawnił Ryszard Czarnecki, europarlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości, prezes PiS to człowiek waleczny, który – czy tego opozycja chce, czy nie – wróci do pełni sił. Jego zdaniem już teraz nie może się doczekać powrotu do obowiązków.

Jest twardzielem i nawet taka operacja go nie stłamsi, bo to nie był jakiś tam zabieg, ale operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Prezes się kuruje i już wkrótce wróci do politycznej aktywności i wielkiego objazdu po Polsce – zapowiedział europoseł Zjednoczonej Prawicy

Z kolanami nie ma żartów. Prezes ma trudności z poruszaniem się, ale lekarze są przekonani, że wkrótce stan nogi się znacznie poprawi. Z tego, co udało się dowiedzieć, w szpitalu Kaczyńskiego odwiedził między innymi premier Mateusz Morawiecki. Prawdopodobnie spotkali się ostatni raz w starym roku i złożyli sobie i Polsce życzenia.

horban koronawirus odporność stadna szczepionka covid

Zaskakujące słowa prof. Horbana. Załamał ręce. „Nie ma na to żadnych szans”

100 tys. nauczycieli do zwolnienia

100 tys. nauczycieli w Polsce straci pracę. Przed nami masowe cięcia etatów w oświacie