w ,

Dominika Bilska. Kim jest była ring girl? Wszystko o jej życiu prywatnym i zawodowym

Ta piękna dziewczyna zachwyciła swoim wyglądem wielu mężczyzn w naszym kraju. Co o niej wiemy? Kim jest zawodowo i co robi w życiu prywatnym?

dominika bilska instagram wiek partner
Fot. Instagram

Dominika Bilska, niegdyś bardzo znana ring girl związana z federacją KSW, dziś zajmuje się już zupełnie czymś innym. Po pięciu latach zrezygnowała z występów na galach sportów walki. Czym zajmuje się teraz? Co wiemy o jej życiu zawodowym oraz prywatnym? Kim jest dziewczyna, którą zachwycają się mężczyźni w całym kraju?

Kim jest Dominika Bilska? Życie zawodowe

Dominika Bilska jest byłą ring girl – przez okres pięciu lat występowała w najbardziej prestiżowych galach sportów walki KSW. W roku 2016 uznano ją za najpiękniejszą ring girl w całej Polsce. Oprócz tego Dominika brała również udział w konkursach piękności – była laureatką Queen of Poland 2012 oraz zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur 2017, a podczas wyborów Miss Wielkopolski 2017 została Miss Fabrelic.

W 2018 roku Bilska podjęła decyzję o rezygnacji z kariery ring girl i postanowiła zająć się bikini fitness. Jej treningami i przygotowaniem do zawodów zajmował się Akopa Szostak, jeden z najbardziej cenionych trenerów sportów sylwetkowych.

Podjęcie się tego wyzwania było dla Dominiki strzałem w dziesiątkę, ponieważ udało jej się zdobyć mistrzostwo Polski w fit model. Wywalczyła również srebrny medal na mistrzostwach Europy fit model w Rydze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Bilska (@dominikabilska)

Dominika Bilska próbowała również swoich sił w aktorstwie. W 2014 roku zagrała rolę w serialu pt. „Miłość w rytmie disco” emitowanym przez telewizję Polo TV. Był to jednak jednorazowy epizod.

Ze względu na wyjątkową aparycję i idealne wymiary ciała Dominika Bilska pozwoliła sobie na wzięcie udziału w rozbieranej sesji dla magazynu CKM. Po tym wydarzeniu otrzymała tytuł „najlepszego ciała w Polsce„. Nic dziwnego – jej wymiary to 88/62/88, a wzrost 170 cm.

Obecnie Dominika jest modelką, fotomodelką, fitnesską, managerką ring girl w Fame MMA oraz influencerką. Od 2012 roku prowadzi również własny salon piękności, w którym wykonuje makijaż permanentny.

Partner, wiek, rodzina i życie prywatne

Dominika urodziła się dnia 28 września 1991 roku. Pochodzi z Pruszkowa. Ma siostrę Natalię, która poszła w ślady Dominiki, zostając ring girl. Po raz pierwszy widziano ją w tej roli na konferencji prasowej przed galą Fame MMA 11.

Dominika pokazała też Natalię na swoim profilu na Instagramie. Pod zdjęciem napisała:

„Ale mi wyrosła następczyni 🤩 a takie to było małe pulchniutkie ze słodkimi loczkami 😅❤️ jak Wam się podobała moja siostrzyczka w roli ring girl Fame ? 😎

Życie prywatne Bilskiej jest owiane tajemnicą. Nie wiadomo, czy jest z kimś związana, ale pewnym jest, że nie ma dzieci. Jest posiadaczką dwóch psów rasy maltańczyk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Bilska (@dominikabilska)

Dominika Bilska i jej aktywność w social media

Była królowa ring girl jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie prowadzi aktualnie dwa profile. Jeden związany jest z jej zawodem, zaś drugie konto jest prywatne. Prowadzi również profil na Facebooku.

Instagramowe konto @dominikabilska cieszy się bardzo dużą popularnością. Obserwuje je niemal 330 tysięcy użytkowników. Tam Dominika publikuje zdjęcia ze swojego życia. Ma również na nim sporo współprac z markami i można powiedzieć, że jest jedną z ważniejszych polskich influencerek.

Konto @makijaz_permanentny_bilska ma obecnie nieco ponad 6 tys. obserwatorów. Ten profil jest już ściśle związany z pracą byłej ring girl. Bilska prowadzi również konto na coraz bardziej popularnym wśród młodych ludzi Tikoku (@dominikabilska). Obserwuje ją tam już niemal 20 tysięcy ludzi, a liczba ta cały czas rośnie.

intercity cennik bilety podwyżka

Ogromna dwucyfrowa podwyżka cen biletów PKP Intercity. Włosy się jeżą na głowie

ciało papieża balsamacja

Ciało Benedykta XVI. Po co Watykan pokazuje je publicznie? Tradycja, która zaskakuje