w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Przerażające odkrycie w lumpeksie pod Zamościem. Właścicielka znalazła to w ubraniu

W sklepie z odzieżą używaną pod Zamościem doszło do niecodziennego i dość niebezpiecznego odkrycia. Właścicielka o mały włos nie umarła z przerażenia.

W jednym z lumpeksów pod Zamościem (w gminie Łabunie) doszło do niecodziennego odkrycia. Pracownica sklepu odzieżowego odkryła coś, co przeraziło ją do tego stopnia, że postanowiła natychmiast zadzwonić na policję. Cała sytuacja mogła skończyć się tragicznie, na szczęście nic się nikomu nie stało.

Przerażające odkrycie w lumpeksie. Na miejsce wezwano policję

To był dzień jak każdy inny. 23 stycznia do położonego pod Zamościem sklepu z odzieżą używaną (zwanego potocznie lumpeksem) przyjechała nowa dostawa. W trakcie rozpakowywania ubrań właścicielka oraz jej siostra nagle zamarły. W jednym ze strojów odkryła coś, co spowodowało, że postanowiła od razu wezwać policję.

Okazało się, że w kartonach z używaną odzieżą, która przyjechała w ramach nowej dostawy, znajdował się… pistolet. Zdjęcie broni tego samego dnia wraz ze szczegółami zdarzenia policja udostępniła na swoim profilu na Facebooku. Najgorsze było to, że broń była naładowana i mogło się to skończyć tragicznie również dla klientów.

Do zdarzenia doszło pod Zamościem w gminie Łabunie (województwo lubelskie). Znalezioną w dostawie bronią okazał się Walther PPK. W magazynku znajdowało się 6 naboi.

Policja zabezpieczyła broń. Zostanie ona poddana analizom

Znalazła broń w sklepie z używaną odzieżą! Podczas rozpakowywania towaru w sklepie z używaną odzieżą właścicielka odnalazła pistolet Walther PPK. Broń wraz z amunicją znajdowała się w pościeli, która szykowana była do sprzedaży. Z naszych ustaleń wynika, że towar trafił do Polski z Niemiec – czytamy na Facebooku Policji Lubelskiej.

Zdarzenie to było na tyle niecodzienne, że funkcjonariusze postanowili wykorzystać okazję i poinformować obywateli, jak właściwie postępować w takich przypadkach. Po pierwsze nie wolno nam posługiwać się takimi przedmiotami, jeśli nie mamy pozwolenia.

Jeśli dojdzie do takiego znaleziska, należy pozostawić przedmiot, oddalić się od niego i niezwłocznie powiadomić policję, która zabezpieczy broń, aby nikomu nic się nie stało. Jeśli jednak broń zostanie znaleziona przez osobę, która posiada uprawnienia do jej posiadania, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabezpieczyć ją samodzielnie.

alkohol wesele jaki

Jaki alkohol kupić na wesele? Skuteczne metody na wybranie idealnych trunków

miedwiediew o polsce

Miedwiediew straszy NATO. Ostre słowa. „Wszystko będzie w gruzach”