w

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Bombardowanie przy polskiej granicy. Rosjanie dokonali prób precyzyjnego uderzenia

Rosyjskie wojsko przeprowadziło ćwiczenia polegające na bombardowaniu celów, które w symulacji były stanowiskami dowodzenia przeciwnika. Działo się to przy polskiej granicy.

rosja zaatakuje polskę
Fot. Wspólny przelot samolotów bojowych wszystkich trzech typów użytkowanych przez Siły Powietrzne. Od czoła formacji: F-16, MiG-29, Su-22. Konflikty.pl

Na jednym z poligonów znajdujących się w obwodzie kaliningradzkim – tuż przy granicy z Polską – Rosja przeprowadziła ćwiczenia polegające na precyzyjnym bombardowaniu strategicznych celów wroga, w tym stanowisk dowodzenia. O tym fakcie poinformowała oficjalnie rosyjska Flota Bałtycka.

Obwód kaliningradzki. Ćwiczenia rosyjskiego lotnictwa. Bombardowania przy granicy z Polską

Rosyjskie wojsko przeprowadziło ćwiczenia z użyciem bombowców Su-24M, myśliwców Su-30SM i Su-27. Do bombardowania wrogich celów doszło na poligonie położonym w przylegającym do Polski od północy obwodzie kaliningradzkim.

Piloci lotnictwa marynarki wojennej Floty Bałtyckiej praktykowali bombardowanie i osłonę powietrzną lądowej grupy wojsk. W ramach rutynowych ćwiczeń załogi bombowców Su-24M i myśliwców wielozadaniowych Su-30SM, pod osłoną myśliwców Su-27, przeprowadziły precyzyjne ataki bombowe na konwencjonalne cele – podało rosyjskie wojsko w specjalnym oświadczeniu.

Rosyjscy piloci mieli ćwiczyć bojowe manewry symulujące użycie narzędzi służących do wojny radioelektronicznej. Trenowano również bombardowania w warunkach obecności obrony przeciwlotniczej wroga.

Bombardowanie celów na rosyjskim poligonie przeprowadzono z użyciem bomb OFAB-250ShN. W sumie trenowało 10 załóg przy współpracy z około 50 osobami należącymi do personelu inżynieryjnego. Celem ataków w tych manewrach były również kluczowe węzły kolejowe oraz przeprawy mostowe i fortyfikacje.

NATO nieustannie obserwuje front

Obwód kaliningradzki przylegający do naszego kraju jest pod nieustanną obserwacją wojsk NATO, co widać na poniższej grafice. To, co dzieje się na rosyjskim poligonie, obserwują samoloty zwiadu elektronicznego oraz drony ze Szwecji, Włoch oraz Niemiec.

zus pue rejestracja logowanie

Ważna zmiana w ZUS! Obowiązek dotyczy każdego. Kto tego nie zrobi, może mieć kłopoty

kuny chorwackie do kiedy wymiana

Tymi banknotami od 14 stycznia już nie zapłacimy. Wszystkie straciły swoją ważność