w

Szukali jej wszyscy w całej Polsce. Zaginiona lata temu kobieta odnalazła się!

Wyjaśniono właśnie głośną sprawę zaginięcia sprzed lat. Kobieta, która straciła pamięć, odnalazła się. Przebywała w Stanach Zjednoczonych.

działania policji

Wyjaśniło się tajemnicze zaginięcie kobiety sprzed lat. Polka z Mazowsza, która podobno straciła pamięć, odnaleziona została w Stanach Zjednoczonych w mieście Miami na Florydzie. W ustaleniu miejsca jej pobytu pomogły lokalne służby, w tym FBI.

Zagadka sprzed lat rozwiązana. Odnaleziono zaginioną Polkę

Poszukiwana od 2018 roku Polka odnalazła się w Miami w Stanach Zjednoczonych. O sprawie napisali dziennikarze portalu Wprost.pl. Okazało się, że 40-letnia obecnie kobieta, która zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, została znaleziona w szpitalu w Miami.

Nie udało by się jej odnaleźć, gdyby nie fakt, że kobieta wylądowała w placówce medycznej. Tamtejsi lekarze wykazali, że ma ona problemy z pamięcią. Personelowi jednak udało się połączyć fakty i zgłoszono fakt przyjęcia kobiety w szpitalu do placówki Fundacji ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych. Rodzina potwierdziła, że to zaginiona kilka lat temu ich bliska.

– Bardzo sprawne działanie przedstawicieli służb obu krajów, konsulatów RP w Waszyngtonie i w Miami, przy wsparciu personelu szpitala, w którym przebywała zaginiona, pozwoliły na pozytywne zakończenie kilkuletnich poszukiwań naszej obywatelki – czytamy w oświadczeniu Komendy Głównej Policji.

Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji nawiązało kontakt z Biurem Oficera Łącznikowego FBI przy Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. To dzięki wymianie informacji między funkcjonariuszami ustalono miejsce pobytu kobiety oraz potwierdzono jej tożsamość.

Aktualnie nikt nie wie, jakim cudem kobieta trafiła do USA i co tam robiła przez ostatnie lata. Szukano jej przez ostatnie 5 lat, ale bezskutecznie. Kobieta ma problemy z pamięcią i obecnie jest mało prawdopodobne, że uda się ustalić jakiekolwiek fakty.

PILNE. Przewodniczący PO Donald Tusk ciężko chory? „Bardzo źle się czuje”

pis kaczyński nie odda władzy nowy ład trzecia kadencja ibris dla onet

PiS wygra kolejne wybory? „Kaczyński jako jeden z niewielu polityków myśli strategicznie”