w

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Tusk uderzył w premiera Morawieckiego na Twitterze. Zamieścił wyjątkowo mocny wpis

Twitter od dawna jest miejscem, gdzie polscy politycy droczą się między sobą. Donald Tusk postanowił tam ponownie uderzyć w premiera Morawieckiego.

tusk zabierze 500 plus i 14. emeryturę

Premier Mateusz Morawiecki nie ma lekko na Twitterze. Lider opozycyjnej Platformy Obywatelskiej ponownie uderzył w niego wpisem. Wystarczyły dwa zdania, by kolejny raz wywołać dyskusję. Zostały one już wyświetlone ponad 300 tysięcy razy.

Tusk uderza w Morawieckiego. Poszło o spotkanie premiera w Jaśle

Morawiecki 36 razy wymienił moje nazwisko i nazwę Platformy w trakcie swojego wystąpienia w Jaśle. Mateusz, ty masz promować swojego obecnego szefa, nie poprzedniego – takimi słowami skomentował Donald Tusk ostatnie popisy premiera Morawieckiego podczas spotkania z mieszkańcami. Tusk był atakowany przez Morawieckiego za rzekomo proniemiecką postawę.

Przypomnijmy, że poszło o nagranie, które pojawiło się wczoraj w sieci, a które jest zlepkiem wypowiedzi szefa rządu. Internauta Radosław Karbowski postanowił zliczyć, ile razy premier Morawiecki wywołuje podczas jednego spotkania Donalda Tuska i jego partię. Wyszło własnie 36 razy.

Takie rzeczy nie dzieją się po raz pierwszy. Beata Szydło w trakcie spotkania z mieszkańcami Sandomierza przemawiała zaledwie 23 minuty, ale zdążyła wywołać Tuska do tablicy 17 razy, czyli średnio raz na 83 sekundy. Co ciekawe, na sam koniec spotkania wyznała, że nie będzie już o liderze opozycji mówić, bo jej zdaniem „nie ma o czym„.

Premier zamiast mówić o programie krytykuje Tuska. Ten zapowiada program Cela Plus

Mateusz Morawiecki w trakcie swojego wystąpienia w Jaśle niemal 40 razy nawiązał do lidera opozycji, który nie rządzi Polską już 8 lat. Jak wyliczył internauta, premier wypowiadał nazwisko lidera opozycji średnio raz na 59 sekund. Finalnie wyszło na to, że 3/4 wystąpienia w Jaśle było poświęcone opozycji.

Trwa objazd liderów największych partii politycznych po Polsce, podczas których dochodzi do mniej lub bardziej udanych spotkań z obywatelami. Po kraju jeździ również Donald Tusk, który ostatnio odwiedził miejscowość Rokietnica w województwie wielkopolskim.

Lider Platformy Obywatelskiej obiecał podczas spotkania z mieszkańcami, że jego partia realnie rozważa wprowadzenie programu Cela Plus po wygranych wyborach. Tusk chce rozliczyć poprzedników, ale – jak przyznał – do tego będzie potrzebna rzeczywiście niezależna od polityków prokuratura oraz niezawisłe sądy.

Tusk też w kółko mówi o Kaczyńskim

Aby było sprawiedliwie, warto zaznaczyć, że również Donald Tusk często na swoich spotkaniach nawiązuje do PiS i do Jarosława Kaczyńskiego. W Rokietnicy aż 24 razy wspomniał nazwisko prezesa partii rządzącej, czyli średnio raz na półtorej minuty.

dlaczego tłuszcz pryska

Pryskający tłuszcz na patelni? Sposób znanych kucharzy, który sprawi, że smażenie będzie bezpieczniejsze

XVIII Polish Businesswomen Awards

Burbonik.pl patronem medialnym XVIII Polish Businesswomen Awards