w ,

WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Morawiecki nie wytrzymał. Padły ostre słowa. „Oszust”. „Gdzie Twoja wiarygodność, chłopie?”

Premier Mateusz Morawiecki przystąpił do ofensywy. Codziennie na swoim Twitterze pisze o programie swojego rządu i podkreśla, co udało się zrobić. Przy okazji dostało się liderowi opozycji.

tusk morawiecki pinokio protest plac zamkowy
Fot. Twitter

Mateusz Morawiecki wziął się ostro do pracy i codziennie przekonuje na swoich profilach w mediach społecznościowych, jak wiele udało się dokonać jego rządowi. Nieustannie podkreśla, że jego ekipa jest wiarygodna i przy okazji regularnie wbija szpilkę liderowi Platformy Obywatelskiej.

Premier aktywny na Twitterze. Tylko w maju napisał ponad 100 postów

Premier Mateusz Morawiecki codziennie jest aktywny na swoim Twitterze. Tylko w maju opublikował tam ponad 110 postów chwalących rząd i jego dokonania i na tym portalu jest dwukrotnie bardziej aktywny, niż na przykład na Facebooku. Nieustannie pisze o wiarygodności i programach społecznych. Jego przekaz miał w tym czasie niemal 5 mln realnego dotarcia.

Wizytówką naszego rządu jest od zawsze wiarygodność. Nasze obietnice wyborcze przekuwamy w programy rządowe, a słowa w czyny! Uważamy, że słowo dane wyborcy jest święte. Wiemy, jak wszystko obliczyć i zaplanować, żeby realizacja naszych obietnic znalazła pokrycie finansowe, a budżet i finanse publiczne pozostały stabilne – napisał na Twitterze premier.

Jak napisał premier, jego rząd udowodnił przez ostatnie 8 lat, że Polska pod rządami Prawa i Sprawiedliwości zyskała w oczach analityków, agencji ratingowych i międzynarodowych urzędów statystycznych i jest chwalona na arenie międzynarodowej jeśli chodzi o gospodarkę.

Morawiecki do Tuska: „Gdzie jest Twoja wiarygodność, chłopie?”

Przy okazji jednego z ostatnich wpisów dotyczących programów społecznych wprowadzanych przez PiS, dostało się mocno liderowi Platformy Obywatelskiej Donaldowi Tuskowi. Przypomnijmy, że Tusk złożył w Sejmie projekt ustawy, który wprowadziłby 800 plus wcześniej, bo już od polowy tego roku, a nie dopiero od stycznia 2024 r.

Słynny oszust z PO kpił z 500 plus. Dziś chce natychmiast wprowadzić 800 plus. Gdzie jest Twoja wiarygodność, chłopie? Nasi poprzednicy mówili jedno, a robili drugie – albo nie robili w ogóle – napisał na Twitterze Morawiecki uderzając w Tuska, którego rządy nazwał pseudorządami.

Zdaniem premiera obecnie Polska jest skutecznym państwem o wiarygodnej polityce społecznej, „opartej o solidarność, szacunek do obywatela i bezpieczeństwo„. To nie pierwszy raz, jak premier atakuje lidera PO. Na początku maja napisał, że lider największej partii opozycyjnej to „specjalista od wszystkiego, który w każdej sprawie nie ma nic do powiedzenia„.

kaczyński pis drozyzna inflacja

Sztandarowa obietnica PiS leci do kosza. „Totalna klapa”. Klamka zapadła

kacper tekieli instagram

Justyna Kowalczyk żegna męża na Facebooku. Napisała tylko dwa smutne słowa