w ,

Czy Polka jest zaginioną Madeleine McCann? Są wyniki badań DNA. Wszystko jasne!

Nie tak dawno świat obiegła wiadomość, że dziewczyna z Polski może być zaginioną przed laty Madeleine McCann. Badanie DNA nie pozostawia złudzeń.

julia wendell rodzice dna
Fot. Instagram / @iammadeleinemccan (profil w dniu ^ kwietnia 2023 roku niedostępny).

Czy rozwiązano właśnie największą na świecie zagadkę dotyczącą zaginięcia? Ujawniono właśnie wyniki badań DNA Polki, która nie tak dawno objawiła się światu jako ta, która zaginęła w 2007 roku. To ona twierdzi, że nie ma wątpliwości, że jest zaginioną Madeleine McCann.

Madeleine McCann. 21-letnia Julia twierdzi, że to ona. Co mówią badania?

Sprawa ta rozpala od wielu lat opinię publiczną na całym świecie. Od pewnego czasu znów głośno jest wokół najsłynniejszego na świecie zaginięcia. Madeleine Beth McCann urodzona 12 maja 2003 w angielskim Leicester zaginęła w roku 2007 i do dziś jej nie odnaleziono. Teraz dziewczyna z Polski twierdzi, że jest zaginionym lata temu dzieckiem.

Za zaginioną Madeleine McCann zaczęła się publicznie podawać Polka – Julia Faustyna. Przeprowadzono nawet badania DNA, aby pokazać światu, że ma rację. Niestety wyniki analiz nie dały pozytywnego wyniku. Aby nagłośnić, że żyje i ma się dobrze, założyła konto na Instagramie, gdzie regularnie publikowała swoje wersje dowodów na ten temat.

Rewelacje 21-letniej Julii rzeczywiście brzmiały jak sensacja, a wiele osób na świecie liczyło na to, że być może uda się w końcu rozwiązać sprawę. Część mediów niestety od początku twierdziła, że 21-latka oszukuje opinię publiczną. Badania DNA pokazały, że nie ma ona z rodzicami zaginionej żadnego związku.

Testy DNA nie kłamią. Polka nie jest zaginioną McCann

21-latka w zasadzie nie potrafiła w jednoznaczny i przekonujący sposób udowodnić, że jest zaginioną w 2007 roku w maju Madeleine. Za manipulację uznano też jej słowa, że dziewczyna nie jest w stanie przypomnieć sobie żadnych wydarzeń z czasów młodości. Również rodzice Julii twierdzą, że ich córka niepotrzebnie wywołała sensację.

Julia pochodzi z Wrocławia. W lutym 2023 roku ogłosiła światu, że możliwe, iż jest zaginioną Madeleine McCann. Usiłowała za pomocą mediów społecznościowych nagłośnić sprawę, by jak najszybciej skontaktować się z rodzicami zaginionego dziecka. Celem było oczywiście też potwierdzenie tego testami DNA.

Czy ta sprawa w ogóle ma szansę na wyjaśnienie? Z każdym rokiem szanse na to maleją. Do lutego 2013 roku Scotland Yard zidentyfikował aż 195 niesprawdzonych scenariuszy oraz nowe tropy. Do dziś jednak nie udało się nic nowego ustalić. Policja rozważała wiele opcji – od porwania przez siatkę pedofili po morderstwo, które miało być efektem działania rodziców.

Profil na Instagramie, na którym Julia publikowała swoje rzekome dowody, został wyłączony.

Biała kiełbasa na Wielkanoc? Ten trik sprawi, że rozpoznasz w sklepie najlepszą z nich

trzaskowski zelenski plac pilsudskiego

Kamery uchwyciły Trzaskowskiego. Podszedł żołnierz i doszło do nieprzyjemnej sytuacji