w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Eurowizja. Jasnowidz Jackowski już to wie. Które miejsce Blanka zajmie w konkursie?

Wielki finał 67. edycji Eurowizji już 13 maja. Polskę reprezentuje Blanka z piosenką „Solo”. Dostała się ona do finału, a jasnowidz wskazuje, które miejsce możemy zająć w konkursie.

eurowizja 2023 wyniki polska blanka solo tekst po polsku
Fot. YouTube / Eurovision Song Contest

Finał 67. edycji Eurowizji, w którym ku zdziwieniu wielu osób Blanka ostatecznie się znalazła, obejrzymy już w sobotę 13 maja. Jasnowidz Jackowski udzielił mediom informacji na temat tego, czy nasza gwiazda ma szansę na wygraną w konkursie. Które miejsce zajmie piosenkarka?

Blanka „Solo”. Jasnowidz Jackowski wskazuje, które miejsce zdobędzie Polska

Najsłynniejszy w Polsce jasnowidz – Krzysztof Jackowski – dla odmiany podzielił się informacjami innymi niż dotyczącymi polityki i ekonomii. Dziennikarze spytali wizjonera z Człuchowa o to, które jego zdaniem miejsce na Eurowizji zajmie polska piosenkarka Blanka, która dostała się do finału.

Jak czytamy na stronach „Faktu„, jasnowidz miło wspomina konkursowy występ sprzed lat artysty Michała Szpaka sprzed lat. Jednak i w tym roku zamierza on mocno trzymać kciuki za naszą reprezentantkę. Piosenkę „Solo” ocenił jako wpadającą w ucho i melodyjną, która ma spore szanse na zwycięstwo.

Uważam, że to nie czas na to, by Polska wygrała – przyznał jednak ze smutkiem Krzysztof Jackowski. Jasnowidz nie jest jednak w stanie – mimo prób – jednoznacznie wskazać tegorocznego laureata konkursu, ale jego  zdaniem bardzo blisko podium mogą być Chorwaci z Let3 z utworem „Mama ŠČ„.

Chorwacja wygra, bo wyśmiewa Łukaszenkę?

Piosenka zespołu z Chorwacji wyśmiewa białoruskiego dyktatora i wielkiego przyjaciela prezydenta Federacji Rosyjskiej. Atmosfera wokół tych krajów i trwająca wojna na Ukrainie mogą sprawić, że właśnie taki przekaz zyska aprobatę widzów na naszym kontynencie.

Zwracam uwagę na chorwacką piosenkę. Nie mówię, że to ten utwór wygra, tylko że jeśli taka piosenka przechodzi do finału, to świadczy o tym, że Eurowizja jest upolityczniona i takie też będą jej wyniki – przyznaje stanowczo jasnowidz z Człuchowa. Jego zdaniem z roku na rok impreza wpisuje się w kontekst polityczny coraz wyraźniej.

Wizjoner nie wskazał zatem konkretnego miejsca, na którym może uplasować się nasza reprezentantka. Należy jednak cieszyć się, że dostała się ona do ostatecznej rywalizacji. Jasnowidz jest zdania, że na pierwsze miejsce naszemu krajowi przyjdzie jeszcze długo poczekać.

tomasz piotrowski generał

Pilny apel gen. Tomasza Piotrowskiego. „Mówię do Państwa w istotnym dla Polski momencie”

balon nad polską

Alert RCB w 3 województwach. Trwają poszukiwania tajemniczego obiektu