w

Łukaszenko przewieziony do szpitala. Mnożą się spekulacje o stanie zdrowia dyktatora

Ostatni raz widziano go 9 maja w Moskwie. Nie wyglądał wówczas zbyt dobrze. Dziś miał trafić do szpitala. Nieoficjalnie mówi się o zawale serca.

łukaszenka nie żyje

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka trafił 13 maja do szpitala. Jak twierdzą białoruskie i ukraińskie media, białoruski dyktator został przywieziony do Republikańskiego Klinicznego Centrum Medycznego.

Łukaszenka w szpitalu. Czy dyktatora z Białorusi otruto?

Jak podały niezależne białoruskie i ukraińskie media, białoruski dyktator Aleksander Łukaszenko zgłosił się do szpitala pod Mińskiem. Został przetransportowany do tzw. „kliniki prezydenta„, czyli Republikańskiego Klinicznego Centrum Medycznego.

Łukaszenka od 9 maja, gdy widziano go w Moskwie, nie pokazał się publicznie. Już podczas parady na Placu Czerwonym jego wygląd wzbudził spekulacje. Polityk miał na dłoni bandaże i miał problemy z chodzeniem. Stało się to powodem fali domysłów na temat jego stanu zdrowia.

Jak powiedział ukraiński dziennikarz Dmitrij Gordon, istnieje spore prawdopodobieństwo, że prezydent Białorusi mógł zostać otruty podczas pobytu w Rosji. Łukaszenka ma od jakiegoś czasu wyraźne problemy. Jest to widoczne na wielu nagraniach z publicznych wystąpień.

alergia na orzechy objawy co robić

Zjadł ciasto. Nagle zsiniał, zwymiotował i… zmarł. Apel do rodziców o czujność

programowy ul darmowe autostrady

Jarosław Kaczyński potwierdza. 800 plus i darmowe leki. Wiemy od kiedy