w

Zmarł samorządowiec, radny powiatowy i działacz społeczny. Miał zaledwie 36 lat

– Łukaszu, nie możemy uwierzyć… – czytamy na Facebooku II Liceum Ogólnokształcącego w Piszu. Tak lokalnego polityka i nauczyciela żegnają zszokowani uczniowie.

Radny Rady Powiatu Pisz z Białej Piskiej zmarł nagle w sobotę 3 czerwca. Wszyscy są zszokowani. Był aktywnym politykiem i radnym dwóch kadencji Rady Powiatu Piskiego. Pełnił te obowiązki od 2014 roku. Pracował tez w liceum jako nauczyciel.

Łukasz Borys nie żyje. Polityk miał 36 lat. Zmarł nagle

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia rodzinie ś.p. Łukasza Borysa radnego Powiatu Piskiego z okręgu gminy Biała Piska składają Beata Sokołowska Burmistrz Białej Piskiej radni Rady Miejskiej w Białej Piskiej pracownicy Urząd Miejski w Białej Piskiej i jednostek organizacyjnych gminy Biała Piska – napisano na profilu Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej.

Są ludzie, którzy energią i uśmiechem zarażają innych. Są ludzie pełni pasji. Są fachowcy, których nie da się zastąpić. Są spotkania, o których się nie zapomina. Są dobrzy ludzie, którzy odchodzą za szybko. Łukaszu, nie możemy uwierzyć – czytamy z kolei na profilu II Liceum Ogólnokształcącego w Piszu, gdzie radny uczył języka angielskiego.

Nabożeństwo żałobne będzie odprawione we wtorek, 6 czerwca, o godzinie 13.00 w Kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Białej Piskiej. Łukasz Borys spocznie na Cmentarzu Parafialnym w Białej Piskiej.

zdjęcia z imprezy ai

Zdjęcia, które szokują. Nieistniejący ludzie na domówce, której nigdy się nie odbyła

tajwan chiński okręt incydent

Mało brakowało! Chiński okręt wojenny prawie zderzył się z amerykańskim niszczycielem [NAGRANIE]