w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Hurghada. Rosjanin zjedzony przez rekina nagrał to przed śmiercią. „Jak tam u was, Ukraińcy?”

Okazało się, że Rosjanin zjedzony przez rekina kilka dni temu w egipskim kurorcie w Hurghadzie nie był zwykłym turystą. Wcześniej nagrał zaskakujący filmik.

rosjanin zjedzony przez rekina film
Fot. Twitter / Dominik Serwacki

Obywatel Rosji, który został kilka dni temu zjedzony przez rekina podczas wypoczynku w egipskiej Hurghadzie, kilka godzin wcześniej nagrał filmik i wrzucił go do sieci. Naśmiewał się z Ukraińców z Chersonia, którzy zostali zalani wodą po wysadzeniu tamy w Nowej Kachowce.

Rekin Egipt. Film nagrany przez Rosjanina tuż przed atakiem rekina

Jak to mawiają – karma wraca. Obywatel Rosji, który został brutalnie zjedzony przez rekina na terenie jednego z kurortów wypoczynkowych w Hurghadzie w Egipcie, chwilę wcześniej nagrał filmik. Siedział w wodzie i naśmiewał się z walczących o dobytek zalanych mieszkańców Chersonia.

No i jak tam u was, wolni Ukraińcy? Pływacie? – zadał pytanie Rosjanin. Chwilę później już nie żył. Nagranie zdążył wrzucić do internetu, a o jego popularność zadbali inni użytkownicy portali społecznościowych.

Władimir Popow. Kim był Rosjanin zjedzony przez rekina?

23-letni Rosjanin – Władimir Popow – tylko z pozoru był turystą. Okazało się, że od kilku miesięcy mieszkał tam z ojcem i dziewczyną. Jak poinformował brytyjski tabloid „The Sun„, tragicznie zmarły mężczyzna uciekł do Egiptu, ponieważ bał się, że trafi na front na Ukrainę.

Przypomnijmy, że młody mężczyzna w ostatni czwartek po południu podczas pływania w Morzu Czerwonym został zaatakowany, a następnie zjedzony żywcem przez rekina. Świadkami tragedii byli nie tylko wypoczywający w okolicy turyści, ale też jego partnerka, której udało się uratować.

Jak podały rosyjskie media, do zdarzenia doszło na plaży przy hotelu Dream Beach w Hurghadzie. Mężczyzna próbował walczyć z rekinem o życie, ale niestety nie miał żadnych szans. Na wodzie ukazała się po chwili jedynie wielka plama krwi.

sugar daddy portal co to

Nowe relacje międzyludzkie w sieciach społecznościowych i Sugar Daddy

morawiecki łochów

Morawiecki powiedział, co myśli o Kaczyńskim. Padły też słowa o dziadostwie i partaczach