w

Morawiecki powiedział, co myśli o Kaczyńskim. Padły też słowa o dziadostwie i partaczach

Premier Mateusz Morawiecki pochwalił Jarosława Kaczyńskiego za wszystko, co w ostatnich latach zrobił dla Polski Polaków. W ostrych słowach nawiązał znów do opozycji.

morawiecki łochów
Fot. Twitter/ @morawieckim

Szef rządu Zjednoczonej Prawicy Mateusz Morawiecki pojawił się w miejscowości Łochów. Spotkał się tam z mieszkańcami. Przy okazji wychwalił prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego twierdząc, że nikt nie zrobił tyle dobrego dla rodaków, co on. Dostało się też mocno opozycji i jej działaczom.

Morawiecki ostro o opozycji: „Nieudacznicy, partacze, lenie i cwaniacy”

Zdaniem premiera Morawieckiego lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński wyprowadził Polskę z dziadostwa. Słowa te padły w trakcie spotkania z mieszkańcami w Łochowie (woj. mazowieckie). Premier ujawnił też swój największy z planów. Po jego rządach Polska ma być najlepszym miejscem do życia dla każdego.

Do władzy nie mogą wrócić ci, którzy doprowadzili do ogromnych strat w polskim budżecie, ponieważ na dużą skalę mogły działać mafie VAT-owskie. Nasze rządy to 13 emerytura i 14 emerytura oraz m. in. budowy i remonty dróg – powiedział Morawiecki podczas wizyty w Łochowie.

Nigdy w 1000-letniej historii Polska nie była tak bliska poziomu najbogatszych krajów. Nie dajmy się zepchnąć z tej drogi – stwierdził premier Morawiecki. Przyznał też, że jego rząd ma zamiar „kontynuować rewolucję godności, której częścią są inwestycje lokalne, wsparcie polskich rodzin i budowanie bezpieczeństwa„.

Szef rządu oskarża opozycję o doprowadzenie budżetu do zapaści

Warunkiem tego, aby Polska była idealnym miejscem do życia dla każdego Polaka, jest to, aby do władzy – zdaniem premiera – nie wrócili wszelkiej maści „nieudacznicy, partacze, lenie i cwaniacy„. Mowa oczywiście o opozycji. Nie trudno zauważyć, że to kolejne szpilki wbijane szefowi największej partii opozycyjnej, czyli Platformy Obywatelskiej.

Nie chcemy wrócić do tej rzeczywistości. (…) Chcemy, aby ta rewolucja godności trwała, rewolucja na rzecz zwykłego człowieka, zwykłej polskiej rodziny. Tak ma być też w przyszłości – powiedział premier podczas spotkania w Łochowie. Dostało się też politykom PO, którzy – zdaniem szefa rządu Zjednoczonej Prawicy – „słuchają dyrektyw z Berlina i Brukseli„.

Premier kolejny raz też nawiązał do nielegalnych migrantów, których Unia Europejska chce ulokować w naszym kraju pod groźbą kar finansowych. – Tak długo, jak rządzi Prawo i Sprawiedliwość, tu jest Polska, i nie pozwolimy na to, by nielegalni migranci wjeżdżali do Polski bez naszej woli, bez naszej zgody, bez naszej wiedzy – skomentował szef rządu.

rosjanin zjedzony przez rekina film

Hurghada. Rosjanin zjedzony przez rekina nagrał to przed śmiercią. „Jak tam u was, Ukraińcy?”

rosyjskie straty w wojnie na ukrainie

Są nowe dane o rosyjskich stratach na Ukrainie. Liczby wgniatają w fotel