w

HAHAHA!HAHAHA!

Jarosław Kaczyński pojawił się w Woli Rzędzińskiej. „Jest już nieboszczkiem, ledwie dycha”

Prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawił się mimo upału na rodzinnym pikniku. Tradycyjnie dostało się mocno Tuskowi i Lewicy. Nie brakowało mocnych stwierdzeń.

wola rzędzińska kaczyński piknik rodzinny
Fot. YouTube / Prawo i Sprawiedliwość

– Dziś Platforma to po prostu dawna komuna, a SLD jest już nieboszczykiem, Lewica ledwie dycha, a prawdziwa komuna to PO – powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w niedzielę 16 lipca podczas spotkania z mieszkańcami Woli Rzędzińskiej. Szef partii rządzącej pojawił się tam w towarzystwie byłej premier Beaty Szydło.

Kaczyński krytykuje Lewicę. Jego zdaniem „ledwie dycha”

W niedzielę w Woli Rzędzińskiej odbył się rodzinny piknik z udziałem prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, któremu towarzyszyła Beata Szydło. Z ust prezesa PiS padły bardzo mocne słowa na temat lewej sceny politycznej, a konkretnie ugrupowania znanego szerzej jako Lewica.

Spotykamy się z Polakami, aby porozmawiać o tym, co ważne. Nie chodzi tylko o sprawy wielkie, ale i mniejsze. Władza jest po to, by takie sprawy załatwić. Zadaniem władzy jest służyć, ale nie jakiejś konkretnej uprzywilejowanej grupie, czyli służyć wszystkim, całemu narodowi – powiedział podczas otwarcia pikniku lider Zjednoczonej Prawicy.

W dalszej części przemówienia dostało się też liderowi Platformy Obywatelskiej Donaldowi Tuskowi. – Co robił ten krzykacz Tusk, który nas nieustanie obraża, wrzeszczy, przeklina? – zapytał zgromadzonych na pikniku mieszkańców, którzy zareagowali oklaskami.

Na pikniku w Woli Rzędzińskiej (woj. małopolskie) wraz z prezesem PiS pojawili się także m.in. Ryszard Terlecki, Arkadiusz Mularczyk, rzecznik partii Rafał Bochenek, a także minister sportu Kamil Bortniczuk. W godzinach popołudniowych główną atrakcją był mecz piłki nożnej pomiędzy lokalną drużyną a drużyną Zjednoczonej Prawicy.

czy młodzież jest coraz głupsza

Młodzi Polacy mają dość polityki. 70-letni liderzy partii są dla nich jak chodzące memy

Brutalne zabójstwo w Poznaniu. Nie żyją dwaj mężczyźni w wieku 30 i 31 lat