w ,

Nie żyje słynna supermodelka. Jej serce stanęło. „Nie wiem, jak sobie bez niej poradzę”

Popularność zdobyła grając rolę urzędniczki w popularnym w USA serialu „The Associates”. Zmarła w wieku 70 lat po zatrzymaniu akcji serca.

Fot. Freepik

Legendarna supermodelka nie żyje. Stało się to krótko po tym, jak wpadła w śpiączkę po zatrzymaniu akcji serca. O jej śmierci, do której doszło 8 sierpnia, poinformował media jej mąż, który był przy niej do samego końca.

Zmarła znana supermodelka. Przyczyną śmierci zatrzymanie akcji serca

70-letnia Shelley Smith odeszła krótko po tym, jak zapadła w śpiączkę. Spowodowane to było zatrzymaniem serca. 8 sierpnia doznała zatrzymania akcji serca i zmarła w wieku 70 lat. Jej śmierć potwierdził za pośrednictwem Facebooka mąż Michael Maguire w specjalnie nagranym filmie.

Shelley żyła niesamowitym życiem! Wszyscy jesteśmy załamani, ale mamy też szczęście, że mogliśmy obcować z tak piękną, inteligentną, współczującą i niesamowitą duszą. Uwielbiała pomagać ludziom. Przede wszystkim pomogła mnie, czyniąc lepszym człowiekiem. Mieliśmy wspaniałe małżeństwo. Nie wiem, jak sobie bez ciebie poradzę. Życie jest takie krótkie. Niech liczy się każda sekunda. Wypełniaj ją miłością – powiedział mąż zmarłej aktorki i modelki.

Na świat przyszła 25 października 1952 roku w Princeton w stanie New Jersey w USA. Jako modelka pojawiła się w latach 70. i 80. XX wieku na okładkach najbardziej popularnych magazynów modowych. Grała również w serialach. Miała dwójkę dzieci. Zagrała role w serialach „The Associates” oraz „For Love and Honor„.

Po zakończeniu kariery modelki i aktorki zrobiła magistra psychologii, a w kolejnych latach pomagała bezpłodnym parom w ramach założonego przez siebie Programu Dawców Jajeczek.

z ostatniej chwili

PILNE. Rosyjski myśliwiec rozbił się blisko polskiej granicy. Załoga zginęła na miejscu

lotnisko chopina zamknięte

Lotnisko Chopina zostanie zlikwidowane. Do kiedy będzie działać? Padła data