w ,

Znana polska piosenkarka przestrzega Polaków. „To już są ostatnie chwile”. Pokazała nagranie

Na swoim profilu na Instagramie piosenkarka Edyta Górniak zamieściła niepokojące nagranie. Jeszcze większą grozę wzbudza to, co napisała pod filmem.

edyta górniak instagram
Fot. Facebook / Edyta Górniak

Edyta Górniak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na ulubionym portalu polskich gwiazd, czyli na Instagramie. Tym razem jednak jej fani nie mieli okazji zobaczyć zdjęcia z występów. Gwiazda pokazała filmik, którym mocno ich zaniepokoiła.

Edyta Górniak ostrzega rodaków. „To już są ostatnie chwile”

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. W ostatnim okresie jednak coraz częściej porusza nietypowe, a nawet kontrowersyjne tematy. Również jej wypowiedzi bywają niepokojące, bo dotyczą niepewnej przyszłości całej naszej planety.

W ostatnich latach gwiazda coraz częściej dotyka innej materii niż to, co robi na estradzie. To najczęściej UFO, sztuczna inteligencja, rozwój duchowy i ezoteryka. Artystka twierdzi, że wszystkie wynalazki stanowią dla człowieka poważne zagrożenie (lub za moment zaczną być realnym problemem).

Górniak jest osobą uduchowioną i jej zdaniem powinniśmy zastanowić się, dokąd zmierzamy i czy w pogoni za tą szeroko pojętą nowoczesnością jest nam po drodze z Chrystusem.

Zaskoczenia nie kryli fani, którzy obserwują jej codzienne życie za pomocą mediów społecznościowych. Otóż na Instagramie piosenkarki pojawiło się nagranie, które przestrzega wszystkich przed sztuczną inteligencją.

To są już ostatnie chwile, żebyśmy się nauczyli odróżniać, co jest w życiu najcenniejsze i prawdziwe, a co jest narzucaną iluzją – twierdzi Górniak.

Jako dowód na poparcie swojej tezy pokazała w krótkim filmiku roboty, które zamiast żywych kelnerów podają dania w restauracji w Londynie. Chwilę później widzimy zwierzęta, które się przytulają. Mają one symbolizować więź, którą zatracamy na rzecz bezdusznych maszyn.

Sztuczna inteligencja być może jest już mocno rozwinięta, ale chyba nadal za wcześnie, by stwierdzić, że stanowi zagrożenie dla naszego gatunku.

Nie da się jednak ukryć, że z powodu technologii ludzie coraz rzadziej spędzają ze sobą czas. To sprawia, że zanikają relacje międzyludzkie. Może jednak nasza polska diva ma trochę racji?

Źródło: planeta.pl, Instagram

warszawa śródmieście policja

Wyjątkowo zuchwały napad w centrum Warszawy. Złodzieje krótko cieszyli się łupem

Wiesław Kukuła opinie generał

Nowy szef Sztabu Generalnego ogłasza największe ćwiczenia wojskowe w Europie