w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

Spakowane w worek i wrzucone do toalety. KOSZMAR szczeniąt

Nietrzeźwa sadystka chciała w prosty sposób pozbyć się problemu. Przeszkodzili jej w tym sąsiad i policjanci. Szczenięta są już bezpieczne!

szczenięta

Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali 58-letnią mieszkankę powiatu kłodzkiego, która po oszczenieniu się jej suczki, spakowała nowo narodzone szczenięta do worka i wrzuciła do toalety znajdującej się przy budynku mieszkalnym.

Kto uratował szczenięta?

Piszczenie topiących się bezbronnych zwierząt usłyszał mieszkający w pobliżu mężczyzna. Wyciągnął wszystkie bezbronne pieski. Następnie zabrał kobiecie sukę i razem z uratowanymi szczeniakami zabezpieczył w swoim pomieszczeniu gospodarczym.

Potem od razu zawiadomił policję. Ustalono, że 58-letnia kobieta zaraz po tym jak jej suka oszczeniła się, przywiązała ją, a szczeniaki spakowała do worka. Następnie wrzuciła je do toalety znajdującej się na zewnątrz. Kobieta przyznała się do przestępstwa i trafiła do policyjnego aresztu. Badanie wykazało, że była nietrzeźwa.

Po powiadomieniu policji o zdarzeniu, zwierzęta trafiły pod opiekę do schroniska.

Co grozi kobiecie?

58-latka usłyszy zarzuty znęcania się nad zwierzętami, za co grozi jej do pięciu lat pozbawiania wolności.

POLECAMY:
Straszny widok. Wyrzucił psa z dziewiątego piętra wieżowca

Kary za znęcanie się nad zwierzętami opisano w Ustawie o ochronie zwierząt z 21 sierpnia 1997 r. Art. 35 tej ustawy opisuje dokładnie odpowiedzialność karną za zabijanie, uśmiercanie lub dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów ustawy albo znęcanie się nad zwierzęciem.

Wedle przepisów kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli jednak sprawca czynu działa ze szczególnym okrucieństwem podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: Dolnośląska Policja

Zobacz także:

koronawirus zwierzęta

Koronawirus zagraża nie tylko ludziom? Dziwne zdjęcia z Chin

drony rejestracja

Te urządzenia są w wielu domach. Od 1 lipca obowiązkowa rejestracja!