w

WTFWTF OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Przewidziała koronawirusa 12 lat temu. Podała dokładną datę

Kolejna niesamowita historia związana z koronawirusem. Jasnowidzka Sylvia Browne podała jego dokładną datę już w 2008 roku.

sylvia browne koronawirus przepowiednia
Fot. YouTube/Chris Dufresne

Książka zatytułowana „End of days” znanej jasnowidzki Sylvii Browne wspomina o chorobie układu oddechowego rozprzestrzeniającej się na całym świecie w 2020 r. 

Kim jest Sylvia Browne?

Sylvia Celeste Browne była amerykańską pisarką i wydawczynią, która ogłosiła się jasnowidzkim medium o zdolnościach psychicznych. Kilkakrotnie występowała w telewizji i radiu, a także na różnego rodzaju wydarzeniach. Zyskała tam spore uznanie.

Jej książka „End of Days” została wydana w 2008 roku, a obecnie stała się popularnym tematem ze względu na część jej treści. Wielu użytkowników mediów społecznościowych udostępniło bowiem zdjęcie strony z książki, które rzekomo przewiduje wybuch koronawirusa.

burbonik google news

POLECAMY:
Przewidział koronawirusa... 39 lat temu? Niebywała historia

Niestety, nie ma szansy przesłuchać autorki w tej sprawie, bowiem Browne zmarła w 2013 roku w wieku 77 lat.

Sylvia Browne – mnóstwo kontrowersji

Oprócz książki Browne wielokrotnie twierdziła, że ​​dzięki zdolności komunikowania się z duchami może przewidywać przyszłe wydarzenia.

Jej oświadczenia na ten temat spotkały się ze głosami krytyki, bowiem wielokrotnie została oskarżona o fałszywe informowanie rodziców o ich zaginionych lub martwych dzieciach. Wszystko to sprawiło, że jest najbardziej kontrowersyjnym medium amerykańskim.

POLECAMY:
NIESAMOWITE. Czy twórcy komiksu przewidzieli koronawirusa 3 lata temu?

W jednej ze swoich bardziej znanych wizji Browne powiedziała matce porwanej Amandy Berry, że jej córka nie żyje. Później okazało się jednak, że Berry wciąż żyje. Została uwięziona przez Ariela Castro w Cleveland w stanie Ohio przez około 10 lat, zanim uciekła i uwolniła się wraz z młodszą córką i dwiema innymi kobietami.

Książka „End of days”

Wracając jednak do książki. Browne napisała 2008 roku, że pewna choroba układu oddechowego rozprzestrzeni się na całym świecie w 2020 roku.

Dokładny fragment jej książki brzmi: Około roku 2020 ciężka choroba podobna do zapalenia płuc rozprzestrzeni się na całym świecie, zaatakuje płuca i oskrzela. Będzie się opierać wszystkim znanym metodom leczenia. Bardziej zaskakujący niż sama choroba będzie fakt, że zniknie nagle tak szybko, jak się pojawiła, ale zaatakuje ponownie dziesięć lat później, a następnie całkowicie zniknie.

Chociaż jest to bardziej subiektywna prognoza bez większych cytatów, fakt, że użyła terminu „choroba układu oddechowego”, mogła mieć coś wspólnego z wybuchem SARS (zespołu ostrego układu oddechowego) na początku 2000 roku. Książka zawierała bowiem także wzmiankę o wirusie SARS.

POLECAMY:
Maseczki źródłem infekcji? Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega

Chociaż można argumentować, że stwierdzenie, że choroba układu oddechowego rozprzestrzeni się po świecie w 2020 r., było dokładne, inne elementy choroby z książki są nieznane lub mało prawdopodobne. Oczywiście, przewidywanie ogólnoświatowego wybuchu choroby układu oddechowego, gdy już się to zdarzyło, może być bardziej kwestią szczęśliwego zgadywania niż przewidywania.

Książka Sylvii Browne to nie jedyna przepowiednia z przeszłości dot. koronawirusa. Już wcześniej pisaliśmy o książce Deana Koontza oraz Koronawirusie z komiksu o przygodach Asteriksa i Obeliksa. Linki do nich znajdziecie wyżej.

Zobacz także:

koronawirus zabija zwierzęta

Koronawirus pośrednio zabija także zwierzęta. Najnowsze dane

stereophonics koncert koronawirus

Skrajna nieodpowiedzialność Brytyjczyków. Drwią sobie z koronawirusa