w ,

Mateusz Morawiecki ostro do dziennikarzy: „Nie ma na to naszej zgody!”

Mateusz Morawiecki stwierdził dziś, że w jego oczach Polska jest krajem bardzo wolnym, bardzo demokratycznym i bardzo tolerancyjnym.

mateusz morawiecki lgbt gospodarka gender ideologia tychy żelazna logika
Fot. YouTube / Kancelaria Premiera

Mateusz Morawiecki stwierdził dziś, że w jego oczach Polska jest krajem bardzo wolnym, bardzo demokratycznym i bardzo tolerancyjnym. – W pełni tolerujemy wolność wyrażania swoich myśli tak długo, jak nie obraża się uczuć innych – dodał. Pojawiły się jednak i ostre stwierdzenia.

Mateusz Morawiecki o Polsce i granicach wolności

Te odważne słowa padły z ust premiera rządu Zjednoczonej Prawicy Mateusza Morawieckiego podczas spotkania z mediami w Tychach (Śląskie). Z Sali padło bowiem pytanie o to, jak i czy w ogóle bronić Polaków przed ideologią LGBT.

POLECAMY:
Margot nie wyjdzie z aresztu? Środowisko LGBT załamane

Mateusz Morawiecki przyznał, że wolność każdego człowieka z osobna kończy się tam, gdzie narusza się wolność drugiego człowieka. W ten sposób określił działania lobby LGBT względem heteroseksualnych obywateli naszego kraju.

Morawiecki o LGBT. „Nie ma na to naszej zgody”

Premier przyznał jednocześnie, że należy w pełni szanować wszelkie poglądy czy odmienność. Warto jednak przy tym zaznaczyć, że w Polsce „nie będzie zgody na promowanie pewnych ideologii„. W oczach premiera rządu Prawa i Sprawiedliwości ideologia LGBT ma na celu totalną „zmianę świata, myślenia, na swoja modłę”.

My mamy bardzo jednoznacznie określone poglądy w sprawie polskiej kultury, polskiej tradycji, których trzeba strzec; trzeba ją szanować, trzeba się nią cieszyć, bo to o nią walczyli nasi wspaniali przodkowie – tłumaczył dziennikarzom premier Morawiecki.

Zdaniem szefa rządu pewna grupa ludzi cały czas uderza we wrażliwość, tradycję i poglądy większości Polaków. – Na to nie ma naszej zgody – oświadczył premier w Tychach. – Tyle można powiedzieć o wolności, o pełnej tolerancji, która w naszym kraju jest dla wszystkich, a jednocześnie o dbałości i szanowaniu tradycji, symboli – powiedział szef rządu.

Premier o wynagrodzeniach Polaków

Premier rządu był przez media pytany też o gospodarkę. Jego zdaniem nawet w czasie ostatnich 25 lat wynagrodzenia obywateli nie urosły tak, jak w ostatnich czterech latach rządów PiS. Jego zdaniem sukcesem rządu jest znaczna poprawa bytu polskich rodzin i podniesienie płac oraz emerytur i rent.

POLECAMY:
Andrzej Duda ostro krzyczał o LGBT. Opozycja w szoku

25 sierpnia Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki był z wizytą w województwie śląskim, gdzie zainaugurował program „Pod biało-czerwoną”.

Źródło: tychy.info, Twitter

podatek deszcz deszczówka 1350

Podatek od deszczu w górę? Rząd chce drastycznej podwyżki

Grzegorz Skawiński 2020 koncerty epidemia kombii

Grzegorz Skawiński narzeka: W tym roku nie zagraliśmy żadnego koncertu