w ,

Koronawirus atakuje Sejm! Polityk PiS z pozytywnym wynikiem

Koronawirus ponownie pojawił się w Sejmie. Zarazę z wakacji przywiozła posłanka PiS pełniąca jednocześnie rolę wicemarszałka.

koronawirus sejm gosiewska wicemarszalek

Koronawirus ponownie pojawił się w Sejmie. Zarazę z wakacji przywiozła posłanka PiS pełniąca jednocześnie rolę wicemarszałka. Jak się czuje i z kim miała kontakt?

Koronawirus w Sejmie. Polityk PiS ma pozytywny wynik

Małgorzata Gosiewska z Prawa i Sprawiedliwości przyznała, że jest zakażona koronawirusem. Ta wiadomość wstrząsnęła innymi posłami i pracownikami Sejmu. O sprawie jako pierwszy poinformował portal internetowy wyborcza.pl. Sama chora potwierdziła te doniesienia w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Badanie na koronawirusa wykonałam zapobiegawczo po powrocie z urlopu, działając odpowiedzialnie, żeby nikogo nie narazić. Wynik okazał się pozytywny – przyznała polityk PiS Małgorzata Gosiewska. Wiele osób wyraziło troskę o stan zdrowia posłanki. Na szczęście ta od razu wszystkich uspokoiła. – Wszystko jest w porządku – wyraźnie podkreśliła, informując, że czuje się dobrze.

Małgorzata Gosiewska: „Wynik okazał się pozytywny”

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości postanowiła tez rozwiać wątpliwości współpracowników i zdusić w zarodku wszelkie pojawiające się spekulacje. Stwierdziła, że urlopie nie kontaktowała się z nikim służbowo. Miała jedynie kontakt z kilkoma bliskimi osobami. Powiadomiła też o wszystkim lokalną Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.

To nie pierwszy przypadek koronawirusa w Sejmie. Posłowie, którzy przeszli infekcję, to między innymi Dariusz Klimczak z Polskiego Stronnictwa Ludowego, poseł Andrzej Grzyb oraz senator Jan Filip Libicki.

Koronawirus zaatakował też Kancelarię Prezydenta. Zarazę podłapał sekretarz i przyboczny Andrzeja Dudy Adam Kwiatkowski. Sam poinformował o tym fakcie 28 sierpnia po powrocie z urlopu. Od razu uspokoić można wszystkich zmartwionych, bowiem sekretarz nie miał kontaktu z głową państwa.

Źródło: Super Express

przekop mierzei wiślanej po co wrzesień 2020 koszt zalety kaczyński stępka

Przekop Mierzei Wiślanej zgodnie z planem. Inwestycję wsparł prezes Kaczyński

ksiądz ignalin jezus maria paralotnia dąb

Ksiądz krzyknął „Jezus Maria!” i spadł na 300-letni dąb. „To był cud!”