w

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF OMGOMG

Kongres PiS. Kto zastąpi Kaczyńskiego na fotelu prezesa? Ujawniono nazwisko

Kongres PiS zbliża się wielkimi krokami, zapadną tam przełomowe decyzje. Czy prezes spełni oczekiwania opozycji i przejdzie na emeryturę?

kongres pis 2020 kaczyński 7 listopada nowe władze morawiecki kaczyński

Kongres PiS zbliża się wielkimi krokami, zapadną tam przełomowe decyzje. Czy szef Prawa i Sprawiedliwości spełni oczekiwania opozycji i przejdzie na polityczną emeryturę? Padło właśnie nazwisko polityka, który być może zastąpi prezesa już jesienią.

Kongres PiS 2020. Kaczyński na emeryturę?

Lada moment rozpocznie się długo wyczekiwany przez partyjnych działaczy kongres Prawa i Sprawiedliwości. Politycy partii rządzącej oczekują odważnych decyzji, czekają też na dobre słowo prezesa o tym, jak partia dobrze rządzi. Czy to jednak nie będzie koniec jego panowania? Krążą plotki, że Jarosław Kaczyński wybiera się na polityczną emeryturę.

POLECAMY:
13. i 14. emerytura do likwidacji? Polski rząd może nie mieć pieniędzy

Nie tak dawno Ryszard Czarnecki przekonywał dziennikarzy, że szef PiS będzie rządził do 2040 roku. Padły też stwierdzenia, że o emeryturze Kaczyński wcale nie myśli. Jedno jest pewne – w trakcie kongresu działacze wybiorą nowego szefa partii w tajnym głosowaniu.

Jarosław Kaczyński o absolutnej władzy marzył od wielu lat, więc być może tak łatwo stołka nie odda. Nie wiadomo jednak, jak zachowają się członkowie partii. Większość decyzji należy do niego. Nie do Sejmu ani rządu, nie do premiera ani nawet prezydenta Andrzeja Dudy.

Emerytura na pewno przysłużyłaby się prezesowi. Jego zdrowie szwankuje, wiek też już sędziwy. Pytanie brzmi zatem, czy działacze PiS stwierdzą, że to już czas, by polityczna kariera Kaczyńskiego została zakończona.

Koniec kadencji władz Prawa i Sprawiedliwości

Tego nic nie zatrzyma. Kadencja obecnych władz partii PiS się kończy i trzeba wybrać nowe twarze. I tu ciekawostka, bo od wielu miesięcy trwają spekulacje na temat osoby, która ewentualnie go zastąpi. Najczęściej typowanym politykiem jest obecny premier Mateusz Morawiecki, a na drugim miejscu wkazuje się Andrzeja Dudę.

POLECAMY:
Jarosław Kaczyński cierpi i słabnie? „To widać gołym okiem”

Mateusz Morawiecki dał dowody swojej niezwykłej skuteczności w ostatnich latach. Przeprowadził nas przez pandemię koronawirusa w taki sposób, że dziś jesteśmy wzorem dla wielu gospodarek europejskich – skwitował jednoznacznie Joachim Brudziński, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Co zatem wydarzy się na Kongresie PiS? O tym przekonamy się prawdopodobnie jesienią, konkretnie 7 listopada.

Źródło: Wirtualna Polska, Radio Zet

branża motoryzacyjna odradza się po koronawirusie lockdown polska lokalna

Branża motoryzacyjna się odradza. To wielka szansa dla Polski

waloryzacja 2021 tabela netto brutto ile dostaną emeryci podwyżka trzynastka czternastka bieda ostatnia wypłata czternastki

Waloryzacja emerytur 2021. Mamy złe wieści dla seniorów