w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Kwarantanna Narodowa. Godzina policyjna w Sylwestra, zakaz przemieszczania się

Kwarantanna Narodowa zostanie wprowadzona od 28 grudnia i potrwa do 17 stycznia. W Sylwestra wprowadzony będzie zakaz przemieszczania się.

nowe obostrzenia 17.12 konferencja premiera godzina policyjna kwarantanna narodowa co oznacza

Kwarantanna Narodowa jednak zostanie wprowadzona. Już od 28 grudnia do 17 stycznia będzie obowiązywać na terenie całego kraju. To znów oznacza niemal całkowity lockdown, ale to nie koniec nowych obostrzeń…

Kwarantanna Narodowa od kiedy? Potrwa do 17 stycznia. Zakaz wychodzenia z domu w Sylwestra. Godzina policyjna. Obostrzenia 17.12

Od 28 grudnia zamknięte będą wszystkie hotele (również dla osób wyjeżdżających służbowo). Zamknięte będą również stoki narciarskie. Na Sylwestra zapowiedziana jest również godzina policyjna!

W Sylwestra zostaną wprowadzone bardzo surowe ograniczenia w przemieszczaniu się. Nie będzie można wyjść z domu 31 grudnia od godz. 19 do godz. 6 w Nowy Rok. Wyjątkiem będą niezbędne czynności służbowe oraz inne, o których będzie można dowiedzieć się z kolejnego rozporządzenia.

Rząd przyznaje, że przed nami bardzo trudne dni, a na Narodowy Program Szczepień i jego efekty jeszcze poczekamy.

Noc sylwestrowa to szczególny dzień w roku. Każdy z nas chce go spędzić w gronie przyjaciół i rodziny. W obecnej sytuacji jednak wszelkiego typu imprezy i zgromadzenia stwarzają niezwykle groźne warunki do dalszej transmisji koronawirusa. A co za tym idzie, są bardzo niebezpieczne dla nas i naszych bliskich. Dlatego zostań w domu i nie organizuj imprez i spotkań towarzyskich poza gronem domowników – twierdzi minister.

Narodowa Kwarantanna. Nowe obostrzenia konferencja. Galerie handlowe i hotele zamknięte. Trzecia fala koronawirusa. Konferencja ministra zdrowia

Rząd zamknie też galerie handlowe, ale działać mają te sklepy, które będą dostarczały towary pierwszej potrzeby. Do takich zaliczają się przede wszystkim drogerie i sklepy spożywcze. Ale to nie koniec złych informacji.

W Sylwestra zostaną wprowadzone poważne ograniczenia w przemieszczaniu się. Nie będzie można (z wyjątkiem uzasadnionej konieczności) opuszczać mieszkania od 31 grudnia od godz. 19:00 do 1 stycznia do godz. 6:00. Wracamy więc na moment do zasad lockdownu, które znamy z okresu wiosennego.

POLECAMY:
100 dni solidarności. Konferencja premiera 21.11. Nowe obostrzenia. Ferie zimowe 2021

Widmo trzeciej fali, która będzie rozpoczynała się z poziomu 10 tys. zachorowań dziennie, będzie oznaczało przekroczenie granic wydolności służby zdrowia. Jeśli to ryzyko zmaterializuje się, możemy być pewni, że nasz system opieki zdrowotnej nie będzie wydolny, żeby obsłużyć wszystkich pacjentów – oświadczył w trakcie konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski.

Nowe obostrzenia 17 grudnia od 28 grudnia. Lista obostrzeń i zasady. Jakie obostrzenia?

W dniach od 28 grudnia do 17 stycznia rząd wprowadza zmiany. To:

  • Zamknięte hotele – dostępne jedynie dla służb mundurowych, medyków, pacjentów szpitali specjalistycznych, ośrodków COS. Wyjątkiem są również hotele pracownicze.
  • Zamknięte stoki narciarskie
POLECAMY:
Prof. Horban ostrzega Polaków. "Ci, którzy się nie zaszczepią, będą..."
  • Zamknięte galerie handlowe (otwarte pozostają m.in. sklepy spożywcze, z książkami i prasą, drogerie, apteki, a także wolnostojące wielkopowierzchniowe sklepy meblowe)
  • Dziesięciodniowa kwarantanna po powrocie do Polski transportem zbiorowym
  • Infrastruktura sportowa dostępna tylko i wyłącznie w ramach sportu zawodowego
  • W noc sylwestrową zakaz i ograniczenia w przemieszczaniu się od godz. 19.00 31 grudnia 2020 do godz. 6.00 1 stycznia 2021.
  • Pozostałe ograniczenia, które obowiązywały do teraz, ulegają przedłużeniu z automatu.

Źródło: Gazeta.pl, Onet, Interia, Twitter

cud świętego januarego skrzepnięta krew neapol nie upłynniła się zaraza przepowiednie 2021

Cud Świętego Januarego się nie wydarzył. Kościół w szoku, wierni wystraszeni

perfumy na prezent do 200 zł pod choinkę dla kobiety jakie kupić ranking

Perfumy do 200 złotych na prezent. Jakie warto kupić?