w ,

Duchowny zszokował wiernych. „Szczepionki wytworzono z ciał dzieci” NAGRANIE

Duchowny z Gorzowa rezydujący w parafii Pierwszych Męczenników Polski zaskoczył wiernych w trakcie mszy.

duchowny gliwice msza szczepionki z dzieci po aborcji ksiądz zszokował wiernych

Duchowny z Gorzowa rezydujący w parafii Pierwszych Męczenników Polski zaskoczył wiernych w trakcie mszy. Stwierdził nagle, że szczepionki przeciw koronawirusowi wytworzono z ciał abortowanych dzieci.

Duchowny z Gorzowa szokuje wiernych w trakcie mszy

Wszystkie obecnie produkowane szczepionki na COVID-19 zostały wytworzone z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji. Módlmy się za naukowców, aby wynaleźli szczepionkę niebudzącą kontrowersji moralnych – te zadziwiające słowa padły w trakcie mszy w kościele Pierwszych Męczenników Polski.

Teraz słowa rozniosły się po świecie i mediach społecznościowych. Internauci szeroko sprawę komentują podając sobie dalej link do nagrania. Całe wydarzenie było dodatkowo transmitowane na żywo przez regionalną stację TVP Gorzów. Do zdarzenia doszło w Święto Trzech Króli 6 stycznia 2021 r.

Autorem dziwnych słów jest dominikanin. Po tym, jak wybuchła afera, wziął urlop i w najbliższym okresie ma nie sprawować posługi w parafii

„Indywidualna twórczość księdza”

To była indywidualna twórczość księdza – stwierdził w rozmowie z mediami ks. kan. Bogusław Kaczmarek, proboszcz parafii, w której odprawiono mszę. Słowa padły w trakcie wezwań na Trzech Króli. Duchowny przyznał, że żadnej modlitewnej sentencji o szczepionkach tam nie było. Dominikanin musiał to dodać od siebie.

– Ksiądz sobie ubzdurał, żeby pomodlić się za to, aby naukowcy stworzyli szczepionkę niebudzącą wątpliwości moralnych. My, jako parafia, od tych słów się odcinamy – powiedział dziennikarzom „Gazety Lubuskiej” proboszcz parafii. Kuria sprawy do tej pory nie skomentowała.

policja suwałki podlaskie zdzisiek owczarek

Policja w Suwałkach ma nowego funkcjonariusza. Oto Zdzisiek

timex zegarki męskie damskie opinie jaki kupić zegarek

W czym tkwi sukces amerykańskich zegarków Timex?