w ,

OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA!

Ksiądz Chmielewski: Pandemia koronawirusa to narzędzie szatana

Ksiądz Chmielewski, duchowy przywódca Wojowników Maryi stwierdził, że żadnej pandemii koronawirusa na świecie nie ma.

ks chmielewski youtube najnowsze kazania 2020 epidemia koronawirus szatan
Fot. YouTube / Sandra Szczęsna

Ksiądz Chmielewski, duchowy przywódca Wojowników Maryi stwierdził, że żadnej pandemii koronawirusa na świecie nie ma. Uznał, że jest to tylko i wyłącznie odgórny plan zniszczenia Kościoła katolickiego przez szatana.

Ksiądz Chmielewski: „Zdemonizowany plan zniszczenia”

Zdaniem duchowego przywódcy Wojowników Maryi, epidemia koronawirusa to zorganizowana akcja zniszczenia Kościoła. Ma być to dzieło samego szatana. Znany salezjanin pochodzący z Bydgoszczy wypowiedział te odważne słowa w trakcie rekolekcji. Trwały one trzy dni.

Kazania księdza Chmelewskiego są bardzo popularne nie tylko w internecie. Słowa, o których mowa, wypowiedziane zostały w sierpniu tego roku. – Żeby szatan mógł przeprowadzić swój zdemonizowany plan zniszczenia Kościoła, musi zniszczyć wpierw eucharystię – przyznał kapłan Chmielewski.

KSIĄDZ CHMIELEWSKI DEMASKUJE PANDEMIĘ

Ksiądz Chmielewski nazwał COVID19 „podejrzaną pandemią”, która w jego odczuciu „jest pandemią strachu, a nie prawdziwą pandemią„. Na te wszystkie wypowiedziane przed duchownego słowa odpowiedział redaktor naczelny portalu DEON.pl.

Oburzenie wśród przedstawicieli duchowieństwa

W ostatnich dniach tysiące osób udostępniło nagranie. Słyszymy, jak znany duszpasterz ks. Dominik Chmielewski twierdzi, że pandemia koronawirusa jest wymysłem, że w ogóle nie ma żadnej pandemii. Mówi również, że jest to szatańskie narzędzie mające na celu zniszczenie Eucharystii. Ten ostatni wątek pominę milczeniem – napisał na Twitterze Piotr Żyłka.

Słowa ks. Chmielewskiego wywołały ogólne poruszenie wśród przedstawicieli duchowieństwa w Polsce.

Chciałbym, aby ksiądz Chmielewski wytłumaczył mi, jak mój znajomy (młody, zdrowy facet) nagle trafia na OIOM z ciężkim zapaleniem płuc... – zareagował w tym samym medium społecznościowym ksiądz Marek Weresa. Ks. Chmielewski podziela swoje opinie z kapelanem narodowców, księdzem Romanem Kneblewskim. Obaj nie wierzą w to, że epidemia jest prawdziwa.

Wiecie o tym dobrze, że już w samych Włoszech deklaracje o tym, żeby w końcu rząd powiedział prawdę na temat pandemii podpisało już ponad 700 lekarzy. Dlatego lekarze z całego świata gromadzą się w różnych związkach, żeby mówić prawdę o tym, że nie ma żadnej pandemii – stwierdził duchowny.

Źródlo: Gazeta Wyborcza, Deon.pl

lech wałęsa koronawirus emerytura super express

Lech Wałęsa cierpi przez koronawirusa. „Nie wzmacniam odporności, bo po co?”

dorota szelągowska totalne remonty tvn emisja

Dorota Szelągowska. Wielka zmiana w jej życiu: „Ryczę jak bóbr!”