w ,

Cezary Pazura zaskoczył fanów szczerością. „Nie szukam wrażeń…”

Aktor jest na etapie porządkowania swoich planów na najbliższe miesiące. Patrzy na przyszłość z wielkim optymizmem mimo sytuacji, z jaką mają do czynienia artyści.

cezary pazura róźdżka tajemnica zawodowa serial kiedy emisja godzina
Fot. YouTube / Cezary Pazura (screen)

Cezary Pazura właśnie planuje to, jak będą wyglądały najbliższe miesiące od strony zawodowej. Optymizmu aktorowi nie brakuje, ale jednocześnie nie kryje, że pewnie nie wszystko uda się zrealizować.

Cezary Pazura: „Nie spieszę się z decyzjami”

Aktor dostał właśnie dwie interesujące propozycje ról z zagranicy i jest na etapie czytania scenariuszy. Obecnie jednak czeka na rozpoczęcie prac nad nowym filmem fabularnym. Liczy też, że nowy serial „Tajemnica zawodowa„, w którym odgrywa jedną z kluczowych ról, zyska aprobatę telewidzów.

Cezary Pazura na razie trzyma w tajemnicy to, w jakim filmie pojawi się w niedługim okresie. Wiąże jednak z tym wielkie nadzieje.

– Rozpoczynam nowy film fabularny. Już teraz miały się rozpocząć uciekające zdjęcia zimowe, ale niestety śnieg w górach spłynął, więc czekam na następny – mówi Cezary Pazura. Istnieją szanse, że Pazurę zobaczymy w produkcjach angielskich i… tureckich! Nie spieszy się jednak z decyzją w tej kwestii. – Mam też jakieś propozycje z zagranicy,  jedna jest z Londynu, druga ze Stambułu. Rozważam je, ale nie spieszę się z decyzjami – stwierdza aktor.

Problemem rozłąka z najbliższymi? „Chciałbym, żeby pandemia się skończyła”

Aktor doskonale rozumie, że nagrywanie filmu to długotrwała praca, a jeśli będzie to produkcja realizowana za granicą, będzie to wiązało się z rozłąką z rodziną. Również w Polsce wiele okazji by mu przeszło koło nosa. Nie można w końcu być w wielu miejscach jednocześnie.

POLECAMY:
Cezary Pazura namówi nas do szczepień przeciwko COVID-19

– Trzeba rozważyć za i przeciw. Ja tak strasznie nie lubię wyjeżdżać z domu. Już jestem w tym wieku, że nie szukam wrażeń, szukam stałej pracy. Zdecydowanie wolałbym więc pracować u nas – mówi z przekonaniem Cezary Pazura. W nowym serialu widzi ogromny potencjał.

– Chciałbym, żeby pandemia się skończyła i żeby był drugi sezon „Tajemnicy zawodowej” i moja rola się jeszcze rozwinęła – dodaje aktor.

Źródło: Newseria

c++ język programowania moduły typy zmiennych nauka podstawy kursy online

Jakiej wersji C++ powinieneś używać?

jarosław kaczyński prezes pis ultimatum rozpad koalicji narodowy plan odbudowy ziobro

Prezes PiS postawił ultimatum. Padły groźby. „Damy po łapkach”