w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG

Koronawirus zabija starsze małżeństwo. Trzymają się za ręce i mówią „do widzenia”

To smutne nagranie oddaje najlepiej sytuację zainfekowanych koronawirusem. Widzimy, czym w obliczu dramatu jest prawdziwa miłość.

koronawirus wuhan
Fot. Twitter

Koronawirus z Wuhan nie odpuszcza i infekuje kolejne osoby pojawiając się już w ponad 20 krajach świata. Oficjalne dane mówią o prawie 25 tys. zainfekowanych. Ta sytuacja pokazuje, czym w obliczu dramatu jest prawdziwa miłość.

Pożegnanie pary seniorów w szpitalu – koronawirus w akcji

Według najnowszych oficjalnych danych na koronawirus zmarło już prawie 500 osób, a na świecie jest obecnie 25 tys. potwierdzonych przypadków. Większość przypadków – jak donosi CNN – to mieszkańcy Chin.

Media społecznościowe komentują szeroko jeden z najnowszych filmów przedstawiających starszą parę. Materiał ten rekordowo szybko zyskał popularność w sieci. Użytkownik Twittera udostępnił nagranie i stwierdził, że incydent miał miejsce w jednym ze szpitali w Chinach.

Starsza para została przebadana na koronawirusa i testy wyszły pozytywnie – oboje są zainfekowani. Leżą na swoich łóżkach trzymając się za ręce. W podpisie pod materiałem filmowym czytamy: „Co oznacza bycie parą? Dwoje starszych pacjentów w wieku ok. 80 lat mówi sobie do widzenia w szpitalu. To może być ich ostatnie spotkanie i pozdrowienie 😭😭😭”

 

Dwóch starszych pacjentów pożegnało się ze sobą na OIOMie. Może to być ostatni raz, kiedy się widzą. Para trzyma się za ręce i wg doniesień autora filmu padły tam słowa pożegnalne.

POLECAMY:
TYLKO DLA DOROSŁYCH. Wyciekło nagranie osoby zarażonej koronawirusem z Chin

Seniorka wydaje się być o wiele bardziej osłabiona, ale wciąż trzyma rękę męża. Jak już wiadomo, koronawirus jest trudny do pokonania. Dotyczy to szczególnie osób z osłabionym układem odpornościowym, czyli właśnie osoby starsze lub bardzo młode.

Wzruszająca scena pokazuje prawdziwy dramat

Wzruszająca scena wywołała wiele łez w oczach internautów na całym świecie. Zobaczyli miłość między starszą parą w dramatycznym momencie. Najbardziej jednak zasmucający jest fakt, że ta para może się więcej nie zobaczyć. Z tego też powodu zauważono pożegnalne gesty.

POLECAMY:
Efekt koronawirusa. Poczta Polska nie przyjmuje przesyłek do Chin

Poruszeni internauci w komentarzach informują, że intensywnie modlą się za zdrowie pary seniorów. Mają nadzieję, że uda im się przeżyć, a personel medyczny pozostanie w tej trudnej sytuacji silny. Inni pisali, że nagranie jest wyjątkowo bolesne, ale wyrażali radość, że para mogła się spotkać po raz ostatni.

Źródło: twitter.com/juliojiangwei

andrzej duda koronawirus szczepionka dla polityków deklaracje decyzja

Andrzej Duda zdecydował. Zrobi to publicznie. „To jego obowiązek”

małoinwazyjne operacje kręgosłup szyjny neurochirurgia opinie forum

Małoinwazyjne operacje neurochirurgiczne kręgosłupa – charakterystyka