w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Artur Barciś pokazał zdjęcie po COVID-19. Aż trudno aktora rozpoznać

Aktor nie tak dawno poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Jego fani byli zmartwieni widząc, że nie przechodzi choroby lekko.

artur barciś koronawirus covid obcy zdjęcie po chorobie miodowe lata ranczo
Tym wierszem aktor odebrał argumenty antyszczepionkowcom. Fot. YouTube / Artur Barciś (screen)

Artur Barciś to jeden z artystów, których problem koronawirusa dotknął bezpośrednio. Kilka miesięcy temu z trudnościami zwalczył paskudną chorobę. Nagrał też wtedy specjalny filmik, by pokazać, że z COVID-19 nie ma żartów. Aktor postanowił po długiej przerwie pokazać się fanom. Jest nie do poznania!

Artur Barciś po koronawirusie. Pokazał wymowne zdjęcie

Artur Barciś nie miał szczęścia i nie chorował bezobjawowo, jak wiele innych znanych osobistości. Trzecia fala koronawirusa jest podobno jeszcze cięższa, dobrze więc, że aktor ma to już za sobą. Ta sytuacja pokazuje też, że w obliczu choroby wszyscy są równi – zarówno celebryci i gwiazdy, jak i przeciętny Kowalski.

Barcisia znamy głównie z roli serialowych tj. „Ranczo” czy „Miodowe Lata„. W ubiegłym roku aktor musiał jednak zagrać inną rolę. Bohatersko walczył z COVID-19. Było to w listopadzie 2020 r. Miał uporczywe objawy.

Krótko po zakażeniu aktor nagrał specjalny film, gdzie podzielił się informacją o zakażeniu recytując specjalnie napisany wiersz pt. „Obcy„.

Myślisz, że cię to ominie, że ciebie to nie dotyczy. Nie ma go w twojej rodzinie, nie ma go w twojej okolicy. Aż nagle, niespodziewanie czujesz, że coś się nie zgadza – recytował wówczas Barciś. To było ostrzeżenie, że nie warto drwić z zagrożenia. Całość możecie odsłuchać poniżej.

Aktor cieszy się z nadchodzącej wiosny. „Wracam do zdrowia”

Aktor zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zdjęcie, które pokazuje go po chorobie. Niektórzy go nie poznali. Dopiero teraz dochodzi w pełni do utraconych przez koronawirusa sił. Zapuścił brodę i intensywnie spaceruje po lasach z kijkami w rękach.

Wracam do zdrowia chodząc z kijkami po lesie. Wiosna też pięknie idzie. Wystarczy to zauważyć i od razu człowiek czuje się lepiej – przekazał obserwującym go na Facebooku fanom Artur Barciś. Dochodzenie do siebie po koronawirusie nie jest łatwe. Wiele osób skarży się, że w kolejnych miesiącach po zakażeniu wciąż brakuje kondycji i niewiele trzeba, by się zmęczyć.

Fani od razu zareagowali. „Świetna stylówka” – napisała jedna z internautek. „Panie Arturze, dziękuję za Pana optymizm” – oznajmiła inna.

Miejmy nadzieję, że aktor wróci do pełni sił i niedługo zobaczymy go na szklanym ekranie. Przed nim na pewno jeszcze wiele filmów i seriali, w których będziemy mogli podziwiać jego grę aktorską. Życzymy dużo zdrowia!

Źródło: Facebook

krzysztof krawczyk szansa na sukces piosenki stan zdrowia choroba serca niepokojące

Krzysztof Krawczyk. Niepokojące doniesienia. „Prosiłem o sakrament namaszczenia”

kotły centralne ogrzewanie sklep internetowy kotły leszka kotlyleszka.pl

Sklep internetowy z piecami c.o. Czy warto tam kupować?