w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ

Krzysztof Krawczyk. Niepokojące doniesienia. „Prosiłem o sakrament namaszczenia”

W ostatnim odcinku „Szansy na Sukces” miał pojawić się w roli jurora. Niestety zabrakło go. Zastąpiła go żona. Fani są poważnie zaniepokojeni.

krzysztof krawczyk szansa na sukces piosenki stan zdrowia choroba serca niepokojące
Fot. YouTube / LukaszJakóbiak (screen)

Krzysztof Krawczyk miał pojawić się w roli jurora podczas ostatniego odcinka programu „Szansa na Sukces”. Piosenkarza zastąpiła żona. Jego fani są zaniepokojeni i martwią się. Co się dzieje z artystą?

Krzysztof Krawczyk: „Już kilka razy prosiłem księży…”

Jego piosenki kochają wszyscy. To po prostu ikona polskiej piosenki. Śpiewa, komponuje, gra na gitarze – prawdziwy diament, którego blask podziwiamy od ponad 50 lat. Niestety coraz częściej dochodzą do jego fanów niepokojące wieści. Tym razem wykonawca nie pojawił się w programie telewizyjnym, zastąpiła go żona. To spowodowało niepokój ludzi, którzy kochają jego piosenki.

Menedżer artysty zabrał głos w tej sprawie. Krzysztof Krawczyk ma problemy zdrowotne, zmaga się z nimi od wielu lat i nie jest to żadna tajemnica. Co mu dolega? To między innymi dość ciężka choroba serca. Jak czytamy na portalu alteia.org (wywiad z Krzysztofem Krawczykiem), piosenkarz kilka razy przyjmował ostatnie namaszczenie. Nic dziwnego, że fani teraz są zaniepokojeni.

POLECAMY:
Alicja Węgorzewska załamana. "Wielu artystów jest w dramatycznej sytuacji"

Mam nadzieję, że kiedyś, gdy stanę z Chrystusem twarzą w twarz, obejmę Go serdecznie, zaleję się łzami, będą to łzy wzruszenia, i przeproszę za swoje niedowiarstwo – mówił wówczas artysta w rozmowie z dziennikarzami.

Menedżer gwiazdy: „Nie chcemy ryzykować…”

Mamy nadzieję, że piosenkarz wróci niebawem do formy i znów zobaczymy go na szklanym ekranie i estradzie. Jak sam wyjawia, sakrament namaszczenia przyjmował wiele razy, bo widzi w nim głównie sposób na walkę ze słabościami w okresie choroby. Większość ludzi jednak kojarzy to głównie ze śmiercią.

Ja jeszcze na przyjaźń z Chrystusem nie zasłużyłem. Mam nadzieję, że kiedyś, gdy stanę z Nim twarzą w twarz, to przede wszystkim obejmę Go serdecznie, zaleję się łzami, będą to łzy wzruszenia, i przeproszę za swoje niedowiarstwo – przyznał ze szczerością artysta. Jak sam powiedział, miał w swoim życiu kryzys wiary.

Obecnie artysta nie wychodzi z domu zbyt często, bo boi się koronawirusa. Po pierwsze ma już swoje lata, po drugie jest schorowany. To po prostu zbyt duże ryzyko. – Wolimy uniknąć konsekwencji pandemii, nie chcemy ryzykować – wyjaśnił menedżer gwiazdy.

Źródło: alteia.org

izabella krzan hejt pytanie na śniadanie koło fortuny życie prywatne wzrost wiek dzieci partner mąż instagram

Izabella Krzan zaniepokoiła swoich fanów. „To jest najbardziej bolesne”

artur barciś koronawirus covid obcy zdjęcie po chorobie miodowe lata ranczo

Artur Barciś pokazał zdjęcie po COVID-19. Aż trudno go rozpoznać