Włącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.

Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.

w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Suwałki. Wnuczek zrzucił babcię z balkonu. Jest oświadczenie rodziny

Takiej tragedii się nikt nie spodziewał. 25-letni wnuczek wyrzucił swoją babcię przez balkon. Kobieta zginęła na miejscu.

suwałki wyrzucił babcię z balkonu film nagranie wnuczek

Wnuk wyrzucił swoją 79-letnią babcię przez balkon na drugim piętrze bloku. Do tragedii doszło w Suwałkach. Kobieta nie przeżyła upadku. Nagranie z kamery osiedlowej pokazuje zdarzenie bardzo dokładnie, ale stanowi dowód w śledztwie.

Suwałki. Wnuk wyrzucił babcię z balkonu. Kobieta zginęła na miejscu

Dawno w Suwałkach nie doszło do takiej tragedii. Kamera osiedlowa uchwyciła całe zdarzenie. 25-latek, prawdopodobnie wnuk ofiary, zrzucił z balkonu swoją 79-letnią babcię. Stało się to 8 kwietnia. Film jest jedynym dowodem w toczącej się w prokuraturze sprawie i zgodnie z oświadczeniem prawnika reprezentującego oskarżonego stanowi dowód w toczącym się postępowaniu. Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa i aresztował go na trzy miesiące.

Kamery spełniły swoją rolę. Dzięki jednemu z urządzeń umieszczonych na sąsiednim budynku (przedszkole) udało się nagrać moment tragedii. To jedyny dowód przeciwko 25-letniemu mężczyźnie, który być może z premedytacją zabił starszą kobietę. Sprawę osądzi odpowiednia instytucja.

Ratownicy przyjechali niemal natychmiast, ale na ratunek było już za późno. Ofiara miała na osiedlu opinię osoby bardzo miłej, serdecznej i spokojnej. Sąsiedzi często pomagali kobiecie w codziennych czynnościach. Niektórzy mieszkańcy o śmierci sąsiadki dowiedzieli się z telewizji.Wszyscy przeżywają ten dramat osobiście.

Sprawca aresztowany na trzy miesiące

Do zdarzenia doszło w Suwałkach na osiedlu przy ulicy Nowomiejskiej. Ciało starszej kobiety leżało pod blokiem, natknęli się na nie przechodzący obok mieszkańcy. Ustalenia śledczych szokują. Prokuratura potwierdza, że – tak jak widać na tym budzącym grozę nagraniu – mężczyzna wziął kobietę na ręce i bez zastanowienia wyrzucił ją przez barierkę.

Kobieta – zgodnie z ustaleniami policji – mieszkała samotnie na drugim piętrze. Dalsze czynności w tej sprawie trwają, bo nadal nie wiadomo, jaki był motyw zabójstwa. Za czyn popełniony przez wnuka grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Sprawa wzbudziła ogromne emocje. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze wraz z różnego typu insynuacjami i osądami odnośnie oskarżonego. Adwokat podejrzanego wystosował specjalne oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej.

Rodzina apeluje. Pełna treść oświadczenia

Działając w imieniu rodziców mężczyzny podejrzanego o dokonanie w dniu 8 kwietnia 2021 roku zabójstwa poprzez wyrzucenie przez balkon 78-letniej kobiety, jako jego obrońca w toczącym się postępowaniu karnym, apeluję o zaprzestanie naruszania dóbr osobistych członków rodziny w postaci godności osobistej i dobrego imienia.

Rodzina jest pogrążona w żałobie i odczuwa głęboki smutek w związku z tragicznymi wydarzeniami zeszłego tygodnia. Podejrzany od wielu lat zmaga się ze schizofrenią paranoidalną i był w związku z tym wielokrotnie hospitalizowany i leczony farmakologicznie. Decyzją lekarza psychiatry mężczyzna opuścił szpital psychiatryczny w dniu 1 kwietnia 2021 roku, po 1,5-miesięcznym pobycie.

Pojawiające się w mediach, głównie społecznościowych, informacje i komentarze, insynuujące m.in., iż podejrzanym kierowały motywy ekonomiczne bądź, że zachowanie mężczyzny mogło być wynikiem błędów wychowawczych, są niesprawiedliwe i dalece krzywdzące dla najbliższej rodziny, która od czasu diagnozy towarzyszy podejrzanemu w trudnych zmaganiach z chorobą.

Apeluję w związku z tym o empatię oraz wstrzymanie osądów do czasu zakończenia postępowania karnego i podjęcia ostatecznego rozstrzygnięcia w sprawie przez uprawnione do tego organy, a także o niestosowanie gróźb linczu na podejrzanym.

Zwracam się także z prośbą o nierozpowszechnianie nagrania z monitoringu zabezpieczonego w przedmiotowej sprawie – nagranie to stanowi materiał dowodowy objęty tajemnicą postępowania przygotowawczego i zostało rozpowszechnione bezprawnie.

Źródło: Wykop, Nasze Miasto, policja,

kuba wojewódzki 250 km policja instagram przekroczenie prędkości czynności sprawdzające przestępstwo

Kuba Wojewódzki pod lupą policji. „Zaproszenie do tragedii”

szczepionka johnson johnson w polsce skład opinie dla kogo zakrzepica

Zmarła kobieta, druga w stanie krytycznym. Co dalej z akcją szczepień?

Wróć do góry
zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Link do zmiany hasła jest nieprawidłowy lub wygasł.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.