w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Zakaz przemieszczania się osób niezaszczepionych. Nowy pomysł rządu. „Nie można dać takim ludziom…”

Pomysł ten budzi spore kontrowersje. Mówi się też otwarcie o zakazie przemieszczania się między województwami.

godzina policyjna dla niezaszczepionych pis rząd policja morawiecki epidemia koronawirusa

Godzina policyjna dla niezaszczepionych może zostać wprowadzona w całej Polsce. Chce tego jeden z doradców premiera Mateusza Morawieckiego. Pomysł ten budzi spore kontrowersje. Mówi się też otwarcie o zakazie przemieszczania się między województwami.

Godzina policyjna dla niezaszczepionych. Zakaz przemieszczania się pomiędzy województwami

Godzinę policyjną i zakaz przemieszczania się między województwami dla osób, które nie chcą się szczepić. Takie atrakcje zaproponował premierowi Mateuszowi Morawieckiego prof. Miłosz Parczewski, główny lekarz ds. COVID-19 w Zachodniopomorskiem i doradca szefa rządu w zakresie walki z epidemią.

Znaczna część obostrzeń i utrudnień związanych z epidemią zostanie zniesiona jeszcze w maju. Od soboty 15 maja nie trzeba będzie nawet nosić maseczek na ulicach. Jednocześnie w rządzie pojawiają się kolejne kontrowersyjne pomysły na to, jak utrudnić ludziom życie.

Nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami stacji Radio ZET profesor Parczewski. Jest oczywiście świadomy tego, że siłą nikogo do przyjęcia szczepionki nikt nikogo nie zmusi. Dlatego chodzi o wprowadzenie utrudnień, które sprawią, że obywatel sam zechce przyjąć preparat.

W Polsce podano już ponad 15 mln szczepionek

Profesor Parczewski idzie dalej i będzie rekomendował premierowi wprowadzenie godziny policyjnej, która obejmie tylko osoby niezaszczepione i uchylające się od przyjęcia preparatu. To będzie oznaczało daleko idące utrudnienia w codziennym życiu, które mają sprawić, że obywatel zmieni zdanie.

W Polsce do dziś zaaplikowano już rodakom ponad 15 milionów dawek szczepionek przeciwko COVID-19. Do osiągnięcia zbiorowej odporności potrzeba zaszczepić nie mniej niż 70 proc. osób. Są jednak eksperci i epidemiolodzy, którzy uważają, że poziom ten powinien wynosić nawet 90 proc

Źródło: Radio ZET

firma w czechach polski ład składka zdrotowna 9% od przychodu morawiecki samozatrudnienie jednoosoobowa działalność

Firma w Czechach. Czy Polski Ład wypchnie specjalistów poza kraj?

nie chcę się zaszczepić co mi grozi przymusowe szczepienia w Polsce roczniki policja

Nie chcesz się zaszczepić przeciwko COVID-19? Rząd dopadnie każdego