w ,

AniKa Dąbrowska jest przeszczęśliwa. „Mogę teraz robić to, co najbardziej kocham”

AniKa Dąbrowska przyznaje, że udział w „The Voice Kids” to dla niej wspaniała przygoda i szansa na spełnienie muzycznych marzeń.

anika dąbrowska wiek instagram wzrost choroba tiktok
Fot. Newseria

AniKa Dąbrowska przyznaje, że udział w „The Voice Kids” to dla niej wspaniała przygoda i szansa na spełnienie muzycznych marzeń. Wygrana w takim programie dodaje bowiem pewności siebie. Utwierdza w przekonaniu, że warto rozwijać swoje umiejętności wokalne, i otwiera drogę do sławy.

AniKa Dąbrowska: „To była najlepsza przygoda w moim życiu”

Młoda artystka podbiła serca wszystkich jurorów, a jej mocny głos zachwycił tysiące widzów, którzy zadecydowali, że to właśnie ona powinna wygrać drugą edycję popularnego talent show Dwójki.

AniKa Dąbrowska podkreśla, że możliwość zaprezentowania swojego talentu i umiejętności wokalnych w popularnym programie telewizyjnym wiąże się z dużymi emocjami. Podczas „przesłuchań w ciemno” młoda wokalistka zmierzyła się z utworem „Hurt” Christiny Aguilery.

Występ spodobał się wszystkim trenerom, ale ona sama zdecydowała, że chce kontynuować przygodę w drużynie Cleo. Wspólnie z nią ciężko pracowała na swoje miejsce w finałowej trójce. W ścisłym finale zaprezentowała swój pierwszy singiel pt. „Małe skrzydła”. Tym wykonaniem oczarowała widzów TVP2 i zwyciężyła w muzycznym show.

Czas na podbój rynku muzycznego

– Program „The Voice Kids” to była najlepsza przygoda w moim życiu. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi i tak naprawdę dzięki tej wygranej otworzyły mi się drzwi do rozwijania swojej kariery i do tego, że mogę teraz robić to, co po prostu kocham. Jestem więc mega wdzięczna za to, że mogłam się tam pojawić – mówi AniKa Dąbrowska.

Zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” wspomina, że dzięki udziałowi w programie mogła od kulis zobaczyć, jak realizowane są takie produkcje, oswoić się z kamerami, zdobyć doświadczenie sceniczne i zaśpiewać dla dużej widowni. Poznała też wiele wspaniałych osób z branży muzycznej oraz utalentowanych rówieśników z całej Polski.

– Mam cały czas kontakt z jurorami i z osobami z programu. Bardzo się wszyscy zaprzyjaźniliśmy, nie tylko jurorzy i uczestnicy, ale też cała produkcja, więc to jest niesamowite. Nazywamy się voice’ową rodzinką – mówi młoda wokalistka.

AniKa Dąbrowska niewątpliwie ma szansę podbić polski rynek muzyczny. Jej kariera już rozwija się dość dynamicznie. Ona sama zapewnia, że ma w zanadrzu jeszcze wiele niespodzianek dla swoich fanów. W czerwcu ukazał się jej debiutancki album „Afirmacja„.

morawiecki obostrzenia obowiązkowe szczepienia covid koronawirus czwarta fala delta

Morawiecki o obowiązkowych szczepieniach. „Nie wykluczam. Trzeba będzie dokonać…”

impreza integracyjna jak zorganizować pomysły impreza firmowa porady wskazówki

Impreza integracyjna dla pracowników? Sprawdź, jak zrobić to dobrze