w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Kaczyński w potrzasku. Ta wiadomość może oznaczać jego ostateczny koniec

Dopiero, co zdymisjonowany Jarosław Gowin ujawnił, jak PiS chce omamić Polaków Polskim Ładem. Ale 16 sierpnia prezes Kaczyński dostał wiadomość, która może przekreślić jego plany.

kaczyński przedterminowe wybory wiosna 2022 pis stan budżetu polski ład
Fot. YouTube / WP (screen)

Jarosław Kaczyński ma poważne obawy, czy uda mu się przetrwać do wiosny. Chodzą już oficjalnie plotki o planach na przedterminowe wybory. Jakby tego było mało, do szefa PiS dotarła niepokojąca informacja, która może przekreślić na zawsze jego plany.

Kaczyński odchodzi o przeszłości? Sondaż KANTAR kolejnym ciosem

Jarosław Gowin twierdzi, że prezes Kaczyński jest już w trakcie przygotowań do przedterminowych wyborów. Przy okazji ujawnił, że stan finansów państwa jest opłakany. Jakby tego było mało, poranna wiadomość, którą prezes PiS dostał 16 sierpnia, zwaliła go z nóg.

Jak wynika z najnowszego, wakacyjnego sondażu pracowni KANTAR, Koalicja Obywatelska dogoniła już Prawo i Sprawiedliwość. Obydwa ugrupowania mogą liczyć na 26 proc. poparcia. To kolejny dramatyczny spadek popularności PiS – tak źle nie było od dawna.

Na ugrupowanie Szymona Hołowni chęć głosowania wyraziło aż 17 proc. wyborców. Gdyby nie startował, Koalicja Obywatelska prawdopodobnie by wygrała w cuglach. W trakcie badania KANTAR tylko 7 proc. ankietowanych stwierdziło, że nie wie, na kogo odda głos, a aż 75 proc. pytanych chce wziąć udział w wyborach.

Gowin ujawnia stan finansów Polski. „Głębokie cięcia budżetowe”

Przez ostatni rok byłem ministrem gospodarki i wiem, jaki jest stan finansów publicznych – miał powiedzieć mediom Jarosław Gowin, którego usunięto z rządu za ujawnianie prawdy na temat Polskiego Ładu i celu wprowadzania tego programu.

Gdy prawda o stanie budżetu dotrze do opinii publicznej, PiS nie będzie miał szansy na zwycięstwo w 2023 r. – oznajmił polityk Porozumienia. Jak czytamy w „Super Expressie„, Kaczyński wie już, że kolejne wybory może przegrać.

POLECAMY:
Gowin wyrzucony z rządu! Ujawniono prawdziwy powód dymisji

Polityk wyjawił, że budżet jest w tak opłakanym stanie, że wybory przed terminem muszą się odbyć, a Kaczyński obawia się, że przegra. Dlatego przedterminowe wybory powinny odbyć się maksymalnie wiosną, ponieważ sondaże PiS lecą na łeb na szyję.

Źródło: Onet

prof. Włodzimierz Gut powrót do normalności wirusolog ujawnia szczepienia astra zeneca pfizer

Zaskakujące słowa profesora Włodzimierza Guta. „Szczepionka jest po to, aby…”

Zmarła gwiazda telewizji TVN i TVP. Odeszła kilka dni przed 38. urodzinami