w ,

Krzysztof Krawczyk zostanie wskrzeszony! Za kilka dni znów pojawi się na scenie

Krzysztof Krawczyk jednak żyje? Niestety, ale nie. Będziemy go mogli jednak zobaczyć ponownie na scenie. Postanowiono na moment wskrzesić artystę.

krzysztof krawczyk opole festiwal zatańczysz ze mną jeszcze raz
Fot. YouTube (screen)

Od śmierci wspaniałego artysty, jakim był Krzysztof Krawczyk, minęło niemal pół roku. Fani do dziś nie mogą pogodzić się ze stratą. Będą mieli jednak okazje znów podziwiać ukochanego piosenkarza na scenie. Jak to możliwe?

Krzysztof Krawczyk nie żyje, ale zaśpiewa w Opolu

Już 3 września rozpocznie się kolejny, bo 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Okazało się, że Krzysztof Krawczyk pojawi się na scenie, a nawet zaśpiewa. Ale jak to możliwe, skoro artysta nie żyje? Okazało się, że decyzją TVP i samego prezesa Jacka Kurskiego dojdzie do wskrzeszenia trubadura.

Choć Krawczyk odpłynął już w piękny rejs, to na moment z niego powróci. Fani jego piosenek na pewno będą uradowani, że mogą zobaczyć niemal na żywo jego występ. Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, wyciągnie Krawczyka z grobu i postawi na scenie jak żywego! Będziemy mieli okazję wysłuchać koncertu, który nazwano: „Krzysztof Krawczyk. Ostatni raz zatańczysz ze mną”.

Artysta zmarł 5 kwietnia

Trubadur ma dodatkowo wystąpić razem z innym artystą (lub artystką), ale do tej pory nie ujawniono, kto to będzie. To jedna z największych tajemnic tegorocznego Opola. Jeśli jednak chodzi o samego Krzysztofa Krawczyka, wskrzesi go i ukaże naszym oczom najnowocześniejsze rozwiązanie techniki. To będzie prawdziwej wielkości hologram i postać artysty.

POLECAMY:
Jasnowidz wspomina Krzysztofa Krawczyka. Aż złapał się za głowę. "Szlag by trafił..."

Krawczyk zmarł 5 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny u boku swojej żony Ewy. Cierpiał na wiele chorób, a ostateczny cios zadał mu COVID-19, z którym zmagał się w szpitalu. Odszedł w domu o godz. 15:05, w godzinę Miłosierdzia Bożego. – Położył mi dłoń na policzku i powiedział: moja laleczko kochana…Oczy mu pobiegły gdzieś do tyłu – powiedziała żona artysty wspominając ostatnie chwile.

Nie żyje znana dziennikarka. Przyczyną były powikłania po szczepionce

piotr gessler nie żyje kim jest choroba lara gessler

Piotr Gessler nie żyje! Córka: „Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia”