w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Nie żyje legendarny muzyk. Miał 72 lata. Jego przebój znali wszyscy

Znany muzyk zmarł w wieku 72 lat. Współtworzył jeden z największych hitów, który śpiewamy do teraz. Artysta ciężko chorował.

Nie żyje legendarny artysta Alan Lancaster. Był basistą i współtwórcą zespołu Status Quo. W momencie śmierci miał 72 lata. Od kilku lat zmagał się z ciężką i postępującą chorobą, a ostatnie lata spędził w domu, gdzie miał zapewnioną opiekę.

Nie żyje Alan Lancaster, twórca „In The Army Now”

Tragiczną informację o śmierci muzyka Alana Lancastera ujawnił mediom jego najbliższy przyjaciel Craig Benett. Basista legendarnego zespołu lat 60. i 70 XX weku – Status Quo – od wielu lat zmagał się z postępującą i trudną chorobą, czyli stwardnieniem rozsianym. W ostatnim okresie nie był już muzycznie zbyt aktywny, cały czas spędzał w rodzinnym domu w Australii.

Kontakt muzyka z zespołem w ostatnich latach mocno się pogorszył. Mimo to zmarłego 72-letniego muzyka zdążył już pożegnać jeden z kolegów z bandu, Francis Rossi. O stosunkach, jakie między nimi panowały, przypomniał przy okazji składania kondolencji.

Jest mi bardzo przykro słyszeć o odejściu Alana. Był integralną częścią brzmienia i ogromnego sukcesu Status Quo w latach 60. i 70. W ostatnich latach staliśmy się sobie obcy, ale zawsze będę bardzo miło wspominał nasze wspólne początki – napisał Rossi.

Nie żyje Alan Lancaster

Największe chwile sławy muzyka przypadły na lata od 1967 r. aż do połowy lat 80. Popularność zyskał właśnie przede wszystkim jako basista legendy, czyli Status Quo. Prócz basu sporadycznie Lancasterowi zdarzyło się podśpiewywać. Zespół opuścił w momencie, gdy okazało się, że jego koledzy z zespołu nagrywają nowe utwory za jego plecami.

Muzyk postanowił nie spoczywać na laurach i przeniósł się do kolejnych ekip. Grał w The Bombers oraz w The Party Boys. W 2013 i 2014 roku ponownie zasilił szeregi Status Quo, ale tylko na potrzeby zagrania kilku koncertów. Przeboje zespołu są do dziś prawdziwymi hitami, które nucą wszyscy.

dyduch lewica rozporek urodziny mazurka zdjęcie

Znany poseł Lewicy rozpiął rozporek i… zrobił to! Zdjęcie wyciekło do sieci

krystyna pawłowicz twitter dzieci trybunał

Krystyna Pawłowicz poszukuje mężczyzny. Urzekła ją jego… trąbka