w

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Krystyna Pawłowicz poszukuje mężczyzny. Urzekła ją jego… trąbka

Posłanka PiS poszukuje młodego mężczyzny, którego widziała na ulicy. Zauroczył ją swoim instrumentem. Czy uda jej go odszukać?

krystyna pawłowicz twitter dzieci trybunał
Była posłanka PiS szuka młodego mężczyzny. Zamieściła wpis. Fot. Adrian Grycuk - Praca własna (CC BY-SA 3.0 pl)

Krystyna Pawłowicz, była posłanka PiS, a teraz sędzia Trybunału Konstytucyjnego, to osoba słynąca z bezkompromisowego języka i mocnego charakteru, umieściła na swoim Twitterze ogłoszenie. 69-letnia polityk oszukuje młodego chłopaka, który urzekł ją swoją trąbką.

Krystyna Pawłowicz szuka młodzieńca. Zauroczył ją instrumentem

Krystyna Pawłowicz to osoba, którą znają chyba wszyscy. Elektorat PiS bardzo ceni sobie jej światłe wypowiedzi i celne riposty. Ona, jak wiemy, często po prostu mówi to, co myśli i nie gryzie się w język, gdy nie trzeba. Jej fanów zaniepokoiło ogłoszenie, w którym pilnie szuka… młodego chłopca. Zauroczył ją jego instrument.

Na jej koncie pojawił się post, w którym zaapelowała do wszystkich o wskazanie, gdzie znajdzie młodzieńca z fotografii. Na szczęście nie jest to matrymonialny anons, a chęć okazania dobroci. Pawłowicz chce namierzyć młodego muzyka, który pod Halą Banacha grał, aby zbierać pieniądze na operację schorowanej matki.

„Czy ktoś ma namiar na tego chłopaka?”

UWAGA !Czy ktoś ma jakiś namiar na tego chłopaka ? Poproszę – napisała była posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Była to jednocześnie odpowiedź na inny wpis, z którego dowiadujemy się, kim jest młodzieniec.

pawłowicz trąbka twitter pis trybunał konstytucyjny
Fot. Twitter (screen)

Nie wiemy, jaką melodię grał młody chłopak, ale udało mu się trafić wprost do serca Krystyny Pawłowicz. Mamy nadzieję, że uda jej się odnaleźć go i być może okazać mu pomoc. Wiadomo bowiem, że internet to siła.

Tragiczny obraz naszego nieszczęśliwego kraju. Całe życie płacimy wysokie sumy na obowiązkowe ubezpieczenie, teraz nie mamy dostępu do leczenia, a jak przyjdzie najgorsze, pozostaje żebrać, licząc na ludzi o dobrych sercach. Nieraz cały naród się składa – napisał pod apelem Pawłowicz jeden z internautów.

Nie żyje legendarny muzyk. Miał 72 lata. Jego przebój znali wszyscy

najbardziej polska rodzina xd

Matka z dzieckiem zaatakowała kierowcę. Kamera nagrała wyzwiska i krzyki