w

HAHAHA!HAHAHA!

Znana dziennikarka RMF FM nie żyje. Zmarła nagle w wieku 37 lat. „Nie wierzymy, że odeszłaś”

Miała zaledwie 37 lat i całe życie przed sobą. Była niezwykle pracowita. Zmarła nagle i niespodziewanie. Nie wiadomo, co jest przyczyną zgonu.

Nic nie wskazywało na to, że do tego dojdzie. Cała redakcja stacji RMF FM jest zdruzgotana. Odeszła nagle młoda dziennikarka. Miała zaledwie 37 lat. W poniedziałek 27 września była jeszcze w pracy. Póki co nie wiadomo, co było przyczyną zgonu.

Nie żyje dziennikarka RMF FM. Miała 37 lat

Edyta Bieńczak miała zaledwie 37 lat i całe życie przed sobą. Zmarła nagle i niespodziewanie. 27 września była jeszcze w pracy, po czym wzięła urlop na żądanie. Nie ujawniono, co spowodowało zgon kobiety

Informację o śmierci koleżanki z pracy podali dziennikarze stacji o godzinie 10:00. W tym czasie miały zacząć się, jak o każdej pełnej godzinie, wiadomości. O śmierci kobiety poinformował załamanym głosem redaktor Bogdan Zalewski. Następnie wyemitowano utwór zespołu Pink Floyd pt. „Wish You Were Here” (z j. angielskiego: „Chciałbym, żebyś tu był„).

edyta bieńczak rmf fm
Fot. Twitter / dyrektor pionu informacji w RMF FM

Związana ze stacją od 13 lat. Słynęła z niezwykłej pracowitości i poświęcenia dziennikarstwu

Po tej smutnej informacji pracownicy stacji napisali na Twitterze swoje wspomnienia. Marek Balawajder z RMF FM napisał:

W naszych sercach i w naszej redakcji nikt nigdy Cię nie zastąpi. Nie wierzymy, że odeszłaś. TY wzięłaś urlop na żądanie! Czekamy na Ciebie Edyta. Wszyscy w @RMF24pl . R.I.P (Twitter)

Jaka byłą przyczyna nagłego odejścia Edyty Bieńczak? Nie wiadomo nic poza tym, że jeszcze w poniedziałek widziano ją na porannej zmianie. Ze stacją związana była od 13 lat. „Edytko, żadne słowa nie oddadzą naszego żalu” – napisali dotychczasowi współpracownicy dziennikarki.

Z kolei na stronie rozgłośni czytamy oficjalne pożegnanie:

Absurdalnie szybko śmierć zakończyła jej życie, jej zawodową karierę. Tak krótko była wśród nas. Fizycznie, bo w naszej pamięci będzie żyła zawsze. Edytko, to radio nie będzie już takie samo, my już nie będziemy tacy sami. Tęsknimy i będziemy tęsknić. Na zawsze zostanie z nami twój przepiękny uśmiech. A tak cię zapamiętaliśmy. Tego nie zdążyliśmy Ci powiedzieć. (RMF FM)

Źródło: RMF FM, Twitter

donald tusk twitter wieprze kaczor

Ostre słowa Donalda Tuska. Dawno takich nie użył. Wiemy, co miał na myśli

wałęsa palikot alkohol wybuchowy palikot youtube

Lech Wałęsa ma kłopoty z alkoholem? „Lubię 50-tkę strzelić rano”