w

HAHAHA!HAHAHA!

Znana dziennikarka RMF FM nie żyje. Zmarła nagle w wieku 37 lat. „Nie wierzymy, że odeszłaś”

Miała zaledwie 37 lat i całe życie przed sobą. Była niezwykle pracowita. Zmarła nagle i niespodziewanie. Nie wiadomo, co jest przyczyną zgonu.

Nic nie wskazywało na to, że do tego dojdzie. Cała redakcja stacji RMF FM jest zdruzgotana. Odeszła nagle młoda dziennikarka. Miała zaledwie 37 lat. W poniedziałek 27 września była jeszcze w pracy. Póki co nie wiadomo, co było przyczyną zgonu.

Nie żyje dziennikarka RMF FM. Miała 37 lat

Edyta Bieńczak miała zaledwie 37 lat i całe życie przed sobą. Zmarła nagle i niespodziewanie. 27 września była jeszcze w pracy, po czym wzięła urlop na żądanie. Nie ujawniono, co spowodowało zgon kobiety

Informację o śmierci koleżanki z pracy podali dziennikarze stacji o godzinie 10:00. W tym czasie miały zacząć się, jak o każdej pełnej godzinie, wiadomości. O śmierci kobiety poinformował załamanym głosem redaktor Bogdan Zalewski. Następnie wyemitowano utwór zespołu Pink Floyd pt. „Wish You Were Here” (z j. angielskiego: „Chciałbym, żebyś tu był„).

edyta bieńczak rmf fm
Fot. Twitter / dyrektor pionu informacji w RMF FM

Związana ze stacją od 13 lat. Słynęła z niezwykłej pracowitości i poświęcenia dziennikarstwu

Po tej smutnej informacji pracownicy stacji napisali na Twitterze swoje wspomnienia. Marek Balawajder z RMF FM napisał:

W naszych sercach i w naszej redakcji nikt nigdy Cię nie zastąpi. Nie wierzymy, że odeszłaś. TY wzięłaś urlop na żądanie! Czekamy na Ciebie Edyta. Wszyscy w @RMF24pl . R.I.P (Twitter)

Jaka byłą przyczyna nagłego odejścia Edyty Bieńczak? Nie wiadomo nic poza tym, że jeszcze w poniedziałek widziano ją na porannej zmianie. Ze stacją związana była od 13 lat. „Edytko, żadne słowa nie oddadzą naszego żalu” – napisali dotychczasowi współpracownicy dziennikarki.

Z kolei na stronie rozgłośni czytamy oficjalne pożegnanie:

Absurdalnie szybko śmierć zakończyła jej życie, jej zawodową karierę. Tak krótko była wśród nas. Fizycznie, bo w naszej pamięci będzie żyła zawsze. Edytko, to radio nie będzie już takie samo, my już nie będziemy tacy sami. Tęsknimy i będziemy tęsknić. Na zawsze zostanie z nami twój przepiękny uśmiech. A tak cię zapamiętaliśmy. Tego nie zdążyliśmy Ci powiedzieć. (RMF FM)

Źródło: RMF FM, Twitter

rydzyk pis sojusz tronu z ołtarzem redemptorysta radio maryja kaczyński pieniądze park pamięci

Rydzyk będzie rwał włosy z głowy. Trudno uwierzyć w to, co mu zrobił Kaczyński

wałęsa palikot alkohol wybuchowy palikot youtube

Lech Wałęsa ma kłopoty z alkoholem? „Lubię 50-tkę strzelić rano”