w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Lech Wałęsa zachorował na COVID-19. Jego stan jest poważny. „Nie czuję własnego ciała”

Były prezydent, mimo trzykrotnego zaszczepienia się przeciwko COVID-19, zachorował. Skarży się też na silne objawy choroby, co jest dla niego wielkim zaskoczeniem.

lech wałęsa operacja serca rozrusznik nekrolog facebook życiorys
Fot. Facebook / Lech Wałęsa (screen)

Lech Wałęsa, były prezydent Polski, również stał się ofiarą koronawirusa. Jak poinformował za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym Facebook, wie już, że zachorował na COVID-19.

Lech Wałęsa zachorował. Ma COVID-19, skarży się na silne objawy

Dla byłego prezydenta Lecha Wałęsy fakt, że choroba go dopadła, a objawy są tak silne, jest ogromnym zaskoczeniem. Jak wyjawił, jest osobą zaszczepioną aż trzema dawkami. Choroba objawiła się dość mocno do tego stopnia, że Wałęsa nie jest w stanie funkcjonować.

Nie mogę uwierzyć! Po pierwsze, trzy razy zaszczepiony. Po drugie, pobrano trzy wymazy. Jestem zainfekowany – napisał w niepokojącym i krótkim wpisie Lech Wałęsa. Stwierdziłeż, że czuje, jakby mu odrywano ciało od kości. Obserwujący go internauci dodają mu otuchy.

Proszę szybko wyzdrowieć, Panie Prezydencie! Potrzebujemy Pana! – napisała jedna z internautek. Pod jego postem wypowiedział się też doktor Bartosz Fiałek informując, że szczepienie – mimo objawów – chroni przed zgonem lub powikłaniami.

Piąta fala się rozpędza. Zachoruje nawet co drugi Polak

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek rano o kolejnych 36 665 nowych zakażeniach koronawirusem. Zmarło też kolejne 248 osób z COVID-19, w tym z powodu chorób współistniejących. Do tej pory w Polsce z powodu wirusa zmarło już 103 626 osób.

Na piątkowej konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski wraz z premierem Mateuszem Morawieckim przedstawili nowe zmiany w obostrzeniach. Skrócony został z 10 do 7 dni okres przebywania na kwarantannie.

Na obowiązkową pracę zdalną wysłano wszystkich pracowników administracji publicznej. Polska szykuje się na najgorsze. Według wstępnych kalkulacji w lutym może być nawet 150 tys. zakażeń na dobę.

kontrola zus l4 zmiany

ZUS idzie na wojnę z L4. Zajrzy do telefonu i na Facebooka. Ale to nie wszystko…

pies umarł na mrozie interwencja konrad kuźmiński

Pies umarł na mrozie. Właściciel: „Padł to padł, na ch** drążyć temat?”