w , ,

PILNE. Popularne batoniki z Żabki skażone! Sieć apeluje: „Spożycie może zagrażać zdrowiu”.

Kto lubi robić zakupy w sklepach Żabka, powinien dokładnie sprawdzić siatki. Właśnie wydano komunikat na temat niektórych produktów, których spożycie może grozić utratą zdrowia lub życia.

żabka batoniki kawałki szkła bakalland
Niektóre z batoników zostały wycofane. Należy je pilnie wyrzucić. Fot. Biuro prasowe / Żabka

Sklepy Żabka mają w ostatnich dniach problem zwiazany z batonikami. Okazało się, że znaleziono w nich kawałki szkła. Jeśli więc macie je w swoich domach, lepiej od razu wyrzucić je do kosza. W innym wypadku może się to odbić na zdrowiu.

Żabka apeluje do klientów. W trosce o zdrowie i życie konsumentów

W sklepie sieci Żabka można było kupić batonik, którego zjedzenie mogło źle skończyć się dla zdrowia, a może nawet życia. Znaleziono w nich bowiem kawałki szkła. Sklep podjął natychmiastowe działania w celu ochrony swoich konsumentów przed zagrożeniem.

Czy może skończyć się zjedzenie szkła? Tego raczej nikomu tłumaczyć nie trzeba. Problem jednak  w tym, że wspomniane słodycze były bardzo popularne i chętnie kupowane. O potencjalnym niebezpiecznym składniku batoników Żabka została poinformowana bezpośrednio przez ich producenta – firmę Bakkaland.

Z półek zniknęła już wybrana partia batoników BA! 5 orzechów 5g o numerze 0002330006. Można go było nabyć tylko w niektórych placówkach Żabki. Ale GIS wspomina również o innych słodyczach takich jak Vitanella i YEMGO. Sieć sklepów opublikowała już oficjalny komunikat w tej sprawie, podobnie jak Główny Inspektorat Sanitarny.

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany przez Bakalland S.A. o prowadzonym przez tę firmę wycofaniu wskazanych poniżej partii batonów marki Vitanella, BA! i YEMGO ze względu na zanieczyszczenie fragmentami szkła surowca wykorzystanego do ich produkcji – czytamy.

Oficjalny komunikat. „Apelujemy do wszystkich Klientów…”

W związku z informacją otrzymaną od dostawcy Bakalland S.A. dotyczącą podejrzenia zanieczyszczenia fragmentami szkła surowca wykorzystanego do produkcji asortymentu: BATON BA! ZBOŻOWY 5 ORZECHÓW 40G, podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży towaru o numerze partii 0002330006 , która została dostarczona do wybranych sklepów sieci Żabka.

Apelujemy do wszystkich Klientów, którzy zakupili powyższe produkty o ich nie spożywanie i wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru. Spożycie wskazanej partii produktu może zagrażać zdrowiu.

żabka skażone batony 5 orzechów bakkaland
Jesli trafimy na baton o numerze partii 0002330006, należy niezwłocznie wyrzucić go do kosza lub zwrócić w sklepie Żabka. Fot. Bakkaland

Zwrotu należy dokonać w sklepie Żabka, w którym dokonano zakupu, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy w kwocie ceny zakupu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją.

Działanie Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów.

Źródło: Biuro prasowe / Żabka

donald tusk hulajnoga przepisy pod prąd

Donald Tusk przyłapany przez dziennikarzy na gorącym uczynku! Znów to zrobił…

irena santor jerzy połomski dom w skolimowie piosenki

Irena Santor postanowiła. Decyzja ostatecznie zapadła. To definitywny koniec!