w ,

Nie żyje znany muzyk disco-polo! „Zostawiłeś po sobie ogromną pamiątkę…”

„Zostawiłeś po sobie ogromną pamiątkę muzyczną, wspaniałą rodzinę oraz dobro i ciepło, którymi zawsze starałeś się obdarzać naszych odbiorców i słuchaczy.”

bill withers nie żyje

25 stycznia zmarł muzyk i członek popularnego zespołu disco-polo AS. Miał 60 lat. Wiadomość o jego odejściu przekazał mediom lider grupy muzycznej Sławomir Trofimczuk. Był autorem hitów takich jak „Szkoda łez” czy „Było mi źle”.

Jerzy Jurowiec nie żyje. Muzykl disco-polo miał 60 lat

Zostawiłeś po sobie ogromną pamiątkę muzyczną, wspaniałą rodzinę oraz dobro i ciepło, którymi zawsze starałeś się obdarzać naszych odbiorców i słuchaczy – napisał lider zespołu AS w swoim wspomnieniu.

Jerzy Jurowiec należał do zespołu AS, który tworzył muzykę z gatunku disco-polo i dance. Grupa powstała w 1992 r. Muzycy razem stworzyli wiele tanecznych hitów śpiewanych do dziś. To między innymi utwory “Szkoda łez”, “Na zamku” i „Było mi źle”.

Grupa miała też długą przerwę w działalności artystycznej, ale po 18 latach muzycy wrócili do tworzenia. Zespół powrócił na scenę w 2018 roku w wielkim stylu utworem „Szalona miłość„.

Muzyk, wokalista, ojciec

Z ogromnym smutkiem przekazujemy informację, iż po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas w dniu dzisiejszym nasz przyjaciel, muzyk, wokalista, ojciec i można powiedzieć brat – Jurek Jurowiec. Zostawiłeś po sobie ogromną pamiątkę muzyczną, wspaniałą rodzinę oraz dobro i ciepło, którymi zawsze starałeś się obdarzać naszych odbiorców i słuchaczy. Jurek, będzie nam Ciebie bardzo brakowało – napisał Sławomir Trofimczuk, współtwórca grupy AS.

O dacie i miejscu pogrzebu zespół poinformuje w osobnym komunikacie. – Już teraz zespół As bez pana Jurka nie będzie taki sam – napisał na Facebooku jeden z internautów. Inni przekazują wyrazy współczucia rodzinie i zespołowi.

Źródło: Facebook

rosja ukraina wojna białoruś putin brześć

PILNE. Rosyjscy spadachroniarze wylądowali 180 km od Warszawy! Trwa przerzut wojsk

nowa ustawa covidowa hoc pis mandaty maseczki

PiS idzie na ostro! Będzie trzeba brać pożyczkę, by móc zapłacić ten mandat