w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Prezydent powołał nowego doradcę od energetyki. Prawicowe środowiska krytykują wybór

Taką minę by miał Andrzej Duda, gdyby zaproponowano mu taką kandydaturę. Na jego szczęście nie musiał stawać przed tego typu wyborem.

sam brinton wykształcenie
Sam Brinton to nowy doradca prezydenta w kwestii utylizacji odpadów nuklearnych. Fot. A.F.P.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden od kilku dni ma w swoim gabinecie nowego doradcę. To wykształcony i doświadczony ekspert do spraw energetyki jądrowej. Jego wygląd wzbudził od samego początku ogromne kontrowersje.

Prezydent Joe Biden ma nowego doradcę. To prywatnie aktywista LGBT i osoba niebinarna. Sam Brinton wykształcenie

Amerykański Departament Energii ma nowego doradcę, który będzie wspomagał podejmowanie decyzji przez prezydenta Joe Bidena. Jednak jego wybór wzbudził ogromne kontrowersje. Chodzi bowiem o jego nietypowy wygląd.

Środowiska prawicowe i konserwatywne na całym świecie przecierają oczy ze zdumienia. Świat stoi na krawędzi wojny, ale uwagę mediów skupił na sobie bardziej nowy ekspert do spraw energetyki, który od paru dni pracuje w Białym Domu u boku prezydenta.

To aktywista LGBT, który został własnie doradcą Bidena. Jest to też osoba niebinarna. Celem jego pracy będzie temat odpadów nuklearnych. Choć na pierwszy rzut oka Sam Brinton wzbudza wielkie emocje, to jest osobą bardzo wykształconą i doświadczona. Mimo to ludzie zwracają na to, że chodzi w damskich strojach i nosi szpilki.

Sam Brinton. Trump i Obama też go zatrudniali. Doświadczenie i wykształcenie wzięły górę

Biseksualny Sam Brinton ukończył prestiżową uczelnię Massachusetts Institute of Technology. Ponadto ma za sobą ukończenie aż dwóch kierunków studiów, czyli systemy inżynieryjne i inżynieria jądrowa. Nie wiadomo zatem, skąd te emocje, zważywszy, że doradzał również poprzednim prezydentom, w tym Barackowi Obamie, a nawet Donaldowi Trumpowi.

Prywatnie nowy doradca Bidena wspiera środowiska LGBT. Jest to osoba niezwykle ekstrawagancka i nietuzinkowa, dlatego od samego początku odebrano go negatywnie. Ci, co jednak bronią tej decyzji, wskazują na bardzo dobre wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe.

Brinton zajmuje się również wspieraniem osób homoseksualnych i transseksualnych oraz zapobieganiem samobójstwom w tej grupie obywateli.

Pełna nazwa jego stanowiska w Białym Domu to Zastępca Sekretarza ds. Utylizacji Paliw i Odpadów w Biurze Energii Jądrowej w Departamencie Energetyki. Czy był to dobry wybór? Czas pokaże. Jedno jest pewne – w Polsce taka kandydatura by nie przeszła.

Źródło: CNN

tadeusz rydzyk lux veritatis oko press dotacja fundusz sprawiedliwości

Ojciec Rydzyk zaskakująco o szczepieniach na COVID i lekarzach. „Wąchają kwiatki od spodu”

wojna na ukrainie polska 2022 putin

Ujawniono plan Putina! Broń hipersoniczna przy granicy z Polską. „Po Ukrainie przyjdzie czas na Was”