w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

PILNE. Nie żyje ważny rosyjski polityk. Namawiał Putina, by zacząć III wojnę światową

Zmarła jedna z czołowych twarzy polityki rosyjskiej. Przyczyną była długa i ciężka choroba. Choć informacje o jego śmierci podawano już w marcu, to tym razem potwierdzono je oficjalnie.

W wieku 75 lat zmarł rosyjski polityk Władimir Żyrinowski. O jego śmierci poinformowała agencja RIA Nowosti. Wcześniej informację tę potwierdził też przewodniczący Dumy Państwowej Wiaczesław Wołodin. Przyczyną była długa i ciężka choroba.

Władimir Żyrinowski nie żyje. Polska była dla niego solą w oku

Władimir Żyrinowski zmarł po rzekomo ciężkiej i długiej chorobie. Pierwsze wieści o jego zgonie pojawiały się w mediach już pod koniec marca. Wtedy Kreml i przedstawiciele Dumy zaprzeczali tym rewelacjom.

Żyrinowski miał trafić do szpitala w Moskwie już na początku lutego 2022 roku po tym, jak uległ zakażeniu koronawirusem.

Żyrinowski był liderem nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji. Polska była dla niego krajem, który należy podbić. Jak mówił w 2014 roku, jego zdaniem Rosja by rozniosła w pył kraje bałtyckie, a Polska zostałaby zmieciona z powierzchni globu. Wówczas jego słowa wywołały wielkie oburzenie.

Żyrinowski groził Polsce i mówił o III wojnie światowej

Tym razem informacja o śmierci Żyrinowskiego została oficjalnie potwierdzona przez jego partię, a następnie rosyjską agencję informacyjną. Wiele wskazuje na to, że w partii zastąpi go Andriej Ługowoj, jeden z morderców i sprawców otrucia Aleksandra Litwinienki.

Żyrinowski zasłynął z wielu kontrowersyjnych gróźb. Przestrzegał przed wrogimi działaniami i współpracą Polski z sojuszem NATO. Wiele razy też wypowiadał się na temat sposobów zniszczenia Polski i wymazania jej z mapy.

Wasze władze swoją agresywną polityką wymierzoną przeciwko Rosji tylko potwierdzają moją opinię, że trzeba było Polskę pozostawić w granicach naszego państwa. Prowadzicie najsilniejszą na świecie antyrosyjską propagandę – powiedział kiedyś dziennikarzom „Do Rzeczy” Władimir Żyrinowski.

Polityk wiele razy sugerował polskim politykom, aby opuściły struktury NATO. Twierdził też wtedy, że cały „Zachód ma w nosie Europę Wschodnią” i w przypadku ataku Rosji na Polskę nie dojdzie do jej obrony. To tylko jedna z wielu jego antyzachodnich wypowiedzi, które płynęły z jego ust niemal do końca życia.

Źródło: Twitter. naTemat

wrocław F16 nad wrocławiem

Wrocław. Potężny huk przeraził mieszkańców miasta i okolicznych wsi. „Co to do cholery było?”

opuchlizna po zabiegu kwasem hialuronowym powiększanie ust

Powiększanie ust. Jak długo utrzymuje się opuchlizna i jak sobie z nią radzić?