w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

To ON może być następcą prezydenta Rosji. Jest o wiele mroczniejszą postacią, niż Putin

Wraz z informacjami o potencjalnym odsunięciu Władimira Putina z fotela prezydenta Federacji Rosyjskiej, ruszyła giełda nazwisk tych, którzy mogą go zastąpić.

następca putina
Fot. YouTube / CNN

Nie milkną echa ostatnich publikacji w mediach na temat potencjalnego odsunięcia Władimira Putina od władzy w wyniku totalnej klęski jeśli chodzi o efekt wojny na Ukrainie. Giełda nazwisk ruszyła, ale może się okazać, że zastąpi go jeszcze gorszy człowiek.

Następca Putina może być o wiele gorszym tyranem

Media i eksperci zajmujący się służbami w Rosji od lat wieszczą rychły zamach na Władimira Putina. Ruszyła też licytacja nazwisk potencjalnego następcy. Gazeta „Ukraińska Prawda” poinformowała na przykład, że obecnego rezydenta na Kremlu może zastąpić jeszcze gorszy człowiek – Aleksandr Bortnikow.

Kim jest ten człowiek? Jak czytamy w gazecie „Mirror” (Wielka Brytania), to jeden z najbardziej bezwzględnych ludzi z otoczenia Władimira Putina i szpieg KGB. To on nie widział nigdy problemu we wszystkich poczynaniach obecnego prezydenta Rosji, w tym w mordowaniu ludności cywilnej w różnych krajach.

Na informacje o potencjalnych zamachu na na prezydenta Federacji Rosyjskiej czy nawet podawane daty jego zgonu należy oczywiście patrzeć z pewną dozą niepewności. Na Ukrainie trwa bowiem wojna i skala dezinformacji jest w tym temacie potężna.

Jeżeli jednak dojdzie do zamachu i oligarchowie tracący przez sankcje dorobek całego życia postanowią pozbyć się Putina, dojdzie do wymiany. Dziennikarze „Ukraińskiej Prawdy” w oparciu o doniesienia anonimowych informatorów twierdzą, że Władimir zostanie zastąpiony Aleksandrem Bortnikowem, dyrektorem FSB i postacią o bardzo mrocznej przeszłości.

Aleksandr Bortnikow – wierny żołnierz Putina

Aleksandr Bortnikow – to nazwisko wymieniane jest często, gdy mowa jest o rosyjskich czystkach etnicznych, wojnach oraz tajemniczych zabójstwach i otruciach. To człowiek, który bez wątpienia ma wiele za uszami. Również jego oskarża się publicznie o zabicie Aleksandra Litwinienki i wielu innych opozycjonistów.

Wymiana Putina na 70-letniego Bortnikowa może być złym sygnałem, że czeka nas trudny czas. To osoba, którą Putin obdarzył wielkim zaufaniem. W ostatnich dniach zaliczył jednak serię wpadek, w tym najważniejszą polegającą na całkowicie złej ocenie sytuacji na Ukrainie. To między innymi dlatego cała operacja wojskowa Rosji okazała się fiaskiem.

Rosyjska propaganda zawsze informowała, że Bortnikow to człowiek o ponadprzeciętnej inteligencji. Nie bez powodu odnalazł się w tamtejszych służbach specjalnych. Brytyjskie gazety przypominają, że nie ma sensu się łudzić, że po objęciu fotela prezydenta wiele się zmieni na lepsze

To Bortnikow odpowiada za aresztowanie głównego wroga w kraju – Aleksieja Nawalnego. Jest on też odpowiedzialny za prześladowanie działaczy opozycji w Rosji i walki z protestującymi.

Bortnikow i niektórzy wpływowi przedstawiciele rosyjskiej elity rozważają różne możliwości odsunięcia Putina od władzy. Nie można wykluczyć w szczególności zatrucia, nagłej choroby lub innego »wypadku – podaje z kolei wywiad resortu obrony Ukrainy.

Ile na Polskim Ładzie straciła Beata Szydło? Polacy będą wściekli, gdy poznają prawdę

wojna na ukrainie krążownik rakietowy moskwa

Rosyjski ostrzał rakietowy blisko Polski. Na celowniku między innymi Lwów i stolica Ukrainy