w

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Smutna Wielkanoc prezesa Jarosława Kaczyńskiego. To daje mu się ostro we znaki

To nie będą łatwe święta dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Wielkanoc może się okazać dla niego wyjątkowo smutna. Stare wspomnienia odżyły.

pis kaczyński panika sondaż coraz gorsze notowania dobra zmiana ibris
Fot. YouTube / Janusz Jaskółka (screen)

Odżyły stare wspomnienia. Czas Wielkanocy powinien dawać nadzieję, ale dla prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego będzie to wyjątkowo smutny czas. Rzeczywistość coraz bardziej mu doskwiera, gdy tylko przypomni sobie o tym, ile przez politykę stracił bezpowrotnie.

Wielkanoc Jarosława Kaczyńskiego. Smutne wspomnienia znów odżyły

Choć każdego dnia stara się ostro rządzić partią i krajem i często bije pięścią w stół, to w okresie świąt prezes PiS zamienia się w człowieka smutnego i przejętego. Wielkanoc nie ma już tej dawnej magii, doskwiera mu samotność i smutek. Nie pomaga nawet wiara.

Przy stole świątecznym może nie być już tak, jak dawniej. Zabraknie uśmiechów brata i bratowej, zabraknie też roześmianej innej części rodziny. Samotność z roku na rok staje się dla prezesa PiS coraz większym problemem.

Zaledwie tydzień temu obchodziliśmy kolejną rocznicę katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem. Jarosław Kaczyński mocno przeżywa każdą z nich, bo w wypadku zginął jego brat, bratowa i wielu przyjaciół. Za każdym razem, gdy o tym mówi i wspomina tamte chwile, widać w jego oczach potworny smutek oraz tęsknotę.

Kuzyn będzie towarzyszył prezesowi w święta

Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Jan Maria Tomaszewski, obiecał, że spędzi tegoroczną Wielkanoc u boku prezesa PiS. Jak stwierdził podczas rozmowy z dziennikarzami „Super Expressu„, w trakcie zarówno Wielkanocy, jak i innych ważnych świąt, o smoleńsku przy stole nie dyskutują. Nie chcą generować w tym okresie negatywnych emocji.

Wielkanoc obchodzimy zaledwie 7 dni od tego tragicznego wypadku. Święta to trudny czas dla Kaczyńskiego od 12 lat i każde powodują, że wszystkie złe wspomnienia wracają jak bumerang.

Miejmy nadzieję, że w tym okresie mimo wszystko prezes odnajdzie pocieszenie i ukojenie i że odwiedzi go nie tylko kuzyn, ale też córka Lecha Kaczyńskiego z trójką dzieci.

Nie możemy zapominać, że nerwy prezesa PiS na pewno ukoi też towarzystwo odwiecznego kompana, czyli kota, który zapewne już nie może doczekać się świątecznych łakoci.

wojna na ukrainie krążownik rakietowy moskwa

Rosyjski ostrzał rakietowy blisko Polski. Na celowniku między innymi Lwów i stolica Ukrainy

morawiecki życzenia wielkanocne

Premier Morawiecki stanowczo do Polaków. „Musimy działać odpowiedzialnie i odważnie…”