w

PILNE. Zmarła żona prezydenta. „Była niesamowitą kobietą, troskliwą matką i przyjaciółką”

Pierwsza żona Donalda Trumpa i matka jego trójki dzieci zmarła w mieszkaniu w Nowym Jorku. Miała 73 lata. O jej śmierci poinformował media były prezydent USA.

W czwartek 14 lipca w wieku 73 lat zmarła pierwsza żona prezydenta USA Donalda Trumpa – Ivana Trump. Informację o jej śmierci podał oficjalnie sam Trump za pośrednictwem portalu społecznościowego Trust Social.

Ivana Trump nie żyje. Miała 73 lata

Jestem bardzo zasmucony, że muszę poinformować wszystkich tych, którzy ją kochali, a jest ich wielu. Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku – czytamy we wzruszającym wpisie Donalda Trumpa w sieci.

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump ożenił się z Ivaną w 1977 roku. Pochodziła ona z Czechosłowacji. Para rozstała się po 15 latach małżeństwa. Zmarła Ivana urodziła Trumpowi trójkę dzieci – Ivankę, Erica i Donalda Juniora. Z Donaldem Trumpem poznała się podczas imprezy w klubie Maxwell’s Plum.

Nasza matka była niesamowitą kobietą. Silną w biznesie, światowej klasy sportowcem, promienną pięknością oraz troskliwą matką i przyjaciółką – napisały z kolei dzieci Ivany Trump w osobnym komunikacie

Ivana Marie Trump pochodziła z Czechosłowacji. Urodziła się z nazwiskiem Zelníčková. Małżeństwo Trumpów uchodziło w latach 80. XX wieku za czołową parę nowojorskiej elity biznesowej. Powodem rozstania i w ostateczności rozwodu, do którego doszło w 1992 roku, był romans Donalda Trumpa z aktorką Marlą Maples.

wakacje kredytowe dla kogo od kiedy zasady

Prezydent Duda podpisał bardzo ważną ustawę. Polacy czekali na to z niecierpliwością

leonardo di caprio

Ujawniamy nieznane fakty! 7 gwiazd, które nigdy nie skończyły szkoły