w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Tadeusz Rydzyk błaga obywateli o pomoc. Sytuacja jego radia jest niezwykle poważna

Szef Radia Maryja i Telewizji Trwam zaapelował do wszystkich o wsparcie go 1% podatku za rok 2021. Wszystko z powodu tego, że w pandemii żyje się trudniej.

tadeusz rydzyk 1% podatku pit apel pomoc lux veritatis radio maryja tv trwam
Fot. YouTube / Radio Maryja (screen)

Ojciec Tadeusz Rydzyk apeluje do obywateli o przekazywanie mu 1 proc. podatku. Właściwie nie konkretnie jemu, a kierowanej przez niego fundacji Nasza Przyszłość. Zdaniem duchownego podczas pandemii żyje się o wiele gorzej, a dzieła, które stworzył, ma problemy.

Tadeusz Rydzyk apeluje o pomoc. Jego dzieła są zagrożone

Od 15 lutego w całej Polsce trwają rozliczenia podatków za 2021 rok. Tradycyjnie fundacje i inne organizacje pożytku publicznego proszą o przekazywanie im 1 proc. podatku dochodowego na bieżącą działalność. To niby tylko 1%, ale kwoty potrafią się uzbierać bardzo wielkie.

Prośbę o wsparcie wygłosił również o. Tadeusz Rydzyk. Potrzebuje pieniędzy na dzieła fundacji Nasza Przyszłość. Warto przypomnieć, że ubiegłoroczny apel spotkał się ze sporym zainteresowaniem, bo założyciel Radia Maryja uzbierał z jednego procenta niemalże 5 mln zł.

Niemal wszystkim podczas pandemii żyje się trudniej, także Radio Maryja i TV Trwam mają problemy, trudniej jest te dzieła utrzymać. Tym bardziej prosimy, by nie lekceważyć możliwość przekazania 1% podatku na rzecz naszej fundacji – zaapelował duchowny z Torunia.

„Nikt nie zabierze w wieczność ze sobą czegokolwiek”

Fundacja ojca Rydzyka udzieli na każdym etapie pomocy w wypełnianiu formularzy tak, aby skutecznie odprowadzić podatek. Warto przypomnieć, że nie tylko 1% podatku jest źródłem pieniędzy duchownego, ale też datki wiernych i dotacje z kilku ministerstw. Na co zatem konkretnie idą zebrane pieniądze? Okazuje się, że to cały szereg inicjatyw.

Zebrane przez Tadeusza Rydzyka środki finansowe są przekazywane na wiele inicjatyw. To między innymi warsztaty dziennikarskie dla młodzieży, dofinansowanie naukowych badań w ramach projektu Pamięć i Tożsamość, ale też koncerty religijne i patriotyczne. Ostatecznie część środków trafia też do seniorów.

Pan Jezus powie do nas na Sądzie Ostatecznym: „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”. Nikt z nas nie zabierze w wieczność ze sobą czegokolwiek. Zabierzemy zasługi za dobre czyny i one będą za nami przemawiały – stwierdził założyciel Radia Maryja powołując się na słowa Jezusa Chrystusa.

Źródło: Wirtualne Media

polski ład ryczałt składka zdrowotna od kiedy kwota wolna od podatku kalkulator jednoosobowa działalność

Polski Ład po lipcowej korekcie. Wypłaty w dół! Część Polaków sporo straci

abramsy dla polski opinie

Mocny apel wojska do Polaków. Posłuchają? „Proszę nie publikować takich zdjęć!”