w ,

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Kidawa-Błońska zaliczyła wpadkę w Święto Wojska. W internecie wrze. „Całkowity brak szacunku…”

Małgorzata Kidawa-Błońska zaliczyła wpadkę podczas obchodów Święta Wojska Polskiego. Zdaniem publicystów i internautów pojawiła się na obchodach w kiepskim stroju.

kidawa błońska wpadka święto wojska
Fot. Twitter

Wśród członków delegacji parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej była niedoszła prezydent Polski Małgorzata Kidawa-Błońska. Pojawiła się ona na Placu Piłsudskiego w Warszawie przed Grobem Nieznanego Żołnierza, aby złożyć kwiaty. I wtedy rozpętała się afera.

Wpadka Kidawy-Błońskiej. Internauci szydzą z jej ubioru

Mogła być pierwszą kobietą-prezydentem Polski, ale nie wyszło. Zaliczała wówczas wpadkę za wpadką i ostatecznie zrezygnowała z batalii o najważniejszy fotel w Pałacu Namiestnikowskim.

15 sierpnia Małgorzata Kidawa-Błońska pojawiła się przed przed Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego i przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, aby złożyć kwiaty z okazji Święta Wojska Polskiego i 102. Rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Internauci szybko zaczęli komentować ubiór pani polityk, który uznali za całkowicie niestosowny i nie na miejscu. Stylista cytowany przez portal tvp.info, który z kolei udzielił komentarza „Super Expressowi„, miał powiedzieć, że Błońska wyglądała, „jakby pięć minut przed uroczystością zrobiła zakupy w sklepie z używana odzieżą na wagę„.

Święto Wojska Polskiego. Uroczystości w Warszawie

Drugą największą partię polityczną – Platformę Obywatelską – reprezentował szereg polityków. Obok Kidawy-Błońskiej, która mocno rzucała się tego dnia w oczy, stali między innymi Dariusz Rosati, Jan Grabiec czy Andrzej Halicki.

Początkiem afery z dziwnym ubiorem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej były fotografie z uroczystości, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych na oficjalnych profilach partii. – Nie wierzę, że ona tak ubrana poszła na państwowe uroczystości – komentowali niektórzy internauci. Inni stwierdzili, że polityk przyszła prosto z działki.

Całkowity brak szacunku nie tylko dla zajmowanego stanowiska w polityce, ale również dla samej uroczystości – skomentował stylista w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu„, którzy chcieli dowiedzieć się, co o wpadce myśli specjalista.

zus polski ład zapaść 500 plus

ZUS. 16 sierpnia mija ważny termin! Trzeba złożyć wniosek, bo pieniądze przepadną

sanah heartbreak królowa dram irenka no sory szampan youtube instagram sanahmusic piosenki

Sanah śpiewała już ponad 10 lat temu! Dotarliśmy do jej najstarszego utworu