w ,

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Kidawa-Błońska zaliczyła wpadkę w Święto Wojska. W internecie wrze. „Całkowity brak szacunku…”

Małgorzata Kidawa-Błońska zaliczyła wpadkę podczas obchodów Święta Wojska Polskiego. Zdaniem publicystów i internautów pojawiła się na obchodach w kiepskim stroju.

kidawa błońska wpadka święto wojska
Fot. Twitter

Wśród członków delegacji parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej była niedoszła prezydent Polski Małgorzata Kidawa-Błońska. Pojawiła się ona na Placu Piłsudskiego w Warszawie przed Grobem Nieznanego Żołnierza, aby złożyć kwiaty. I wtedy rozpętała się afera.

Wpadka Kidawy-Błońskiej. Internauci szydzą z jej ubioru

Mogła być pierwszą kobietą-prezydentem Polski, ale nie wyszło. Zaliczała wówczas wpadkę za wpadką i ostatecznie zrezygnowała z batalii o najważniejszy fotel w Pałacu Namiestnikowskim.

15 sierpnia Małgorzata Kidawa-Błońska pojawiła się przed przed Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego i przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, aby złożyć kwiaty z okazji Święta Wojska Polskiego i 102. Rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Internauci szybko zaczęli komentować ubiór pani polityk, który uznali za całkowicie niestosowny i nie na miejscu. Stylista cytowany przez portal tvp.info, który z kolei udzielił komentarza „Super Expressowi„, miał powiedzieć, że Błońska wyglądała, „jakby pięć minut przed uroczystością zrobiła zakupy w sklepie z używana odzieżą na wagę„.

Święto Wojska Polskiego. Uroczystości w Warszawie

Drugą największą partię polityczną – Platformę Obywatelską – reprezentował szereg polityków. Obok Kidawy-Błońskiej, która mocno rzucała się tego dnia w oczy, stali między innymi Dariusz Rosati, Jan Grabiec czy Andrzej Halicki.

Początkiem afery z dziwnym ubiorem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej były fotografie z uroczystości, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych na oficjalnych profilach partii. – Nie wierzę, że ona tak ubrana poszła na państwowe uroczystości – komentowali niektórzy internauci. Inni stwierdzili, że polityk przyszła prosto z działki.

Całkowity brak szacunku nie tylko dla zajmowanego stanowiska w polityce, ale również dla samej uroczystości – skomentował stylista w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu„, którzy chcieli dowiedzieć się, co o wpadce myśli specjalista.

zus polski ład zapaść 500 plus

ZUS. 16 sierpnia mija ważny termin! Trzeba złożyć wniosek, bo pieniądze przepadną

iwona wieczorek przełom

Wiadomo już, co się stało z Iwoną Wieczorek? Śledczy komentują: „Nikt się nie spodziewał”