w ,

Polska artystka widziała UFO nad Warszawą. Pokazała film. „Coś przeleciało obok mojego okna”

Gosia Andrzejewicz doznała szoku. W trakcie pobytu w hotelu w Warszawie udało jej się uchwycić niezidentyfikowany obiekt latający.

gosia andrzejewicz ufo
Fot. YouTube / kadr z teledysku "Doceń to"

Piosenkarka Gosia Andrzejewicz doświadczyła niewytłumaczalnego zjawiska. W trakcie pobytu w jednym z warszawskich hoteli, z okna pokoju zobaczyła coś, czego nie potrafiła nazwać. Dziwny obiekt unosił się nad stolicą. Wszystko nagrała telefonem.

Gosia Andrzejewicz pokazała UFO nad Warszawą

Piosenkarka zdecydowała się podzielić z internautami tym, co spotkało ją w trakcie pobytu w stolicy. Na swoich oficjalnych kanałach na Facebooku i Instagramie wrzuciła nagranie wykonane z hotelowego pokoju. W poście zapytała swoich fanów, czy też widzieli to, co ona.

Andrzejewicz ujawniła nagranie z telefonu komórkowego. Jej zdaniem widać na nim latający nad Warszawą latający spodek. – Długo się zastanawiałam, czy to opublikować. Jednak uznałam, że nie będę tego trzymać w tajemnicy. Do odważnych świat należy – czytamy we wpisie artystki w social mediach.

Kilka dni temu w centrum Warszawy z mojego pokoju hotelowego nagrałam niezidentyfikowany obiekt latający… Jak myślicie, co to było? – zapytała swoich fanów Gosia Andrzejewicz. Obiekt został nagrany telefonem z okna pokoju hotelowego w centrum stolicy.

Poniżej publikujemy to nagranie. Być może ktoś z naszych czytelników również widział ten obiekt i uda się wyjaśnić to niepokojące zdarzenie. Z dyskusji pod filmem na profilu artystki wynika, że nie tylko ona widziała tajemnicze czarne COŚ.

gospodarka chin 2022

Niepokojące informacje z Chin. Eksperci tego nie przewidzieli. To odbije się również na Polsce

kim jest magdalena rzeczkowska zyciorys

Premier Morawiecki ma wielki problem. To koniec niższych stawek VAT na paliwo i żywność?