w ,

Polska artystka widziała UFO nad Warszawą. Pokazała film. „Coś przeleciało obok mojego okna”

Gosia Andrzejewicz doznała szoku. W trakcie pobytu w hotelu w Warszawie udało jej się uchwycić niezidentyfikowany obiekt latający.

gosia andrzejewicz ufo
Fot. YouTube / kadr z teledysku "Doceń to"

Piosenkarka Gosia Andrzejewicz doświadczyła niewytłumaczalnego zjawiska. W trakcie pobytu w jednym z warszawskich hoteli, z okna pokoju zobaczyła coś, czego nie potrafiła nazwać. Dziwny obiekt unosił się nad stolicą. Wszystko nagrała telefonem.

Gosia Andrzejewicz pokazała UFO nad Warszawą

Piosenkarka zdecydowała się podzielić z internautami tym, co spotkało ją w trakcie pobytu w stolicy. Na swoich oficjalnych kanałach na Facebooku i Instagramie wrzuciła nagranie wykonane z hotelowego pokoju. W poście zapytała swoich fanów, czy też widzieli to, co ona.

Andrzejewicz ujawniła nagranie z telefonu komórkowego. Jej zdaniem widać na nim latający nad Warszawą latający spodek. – Długo się zastanawiałam, czy to opublikować. Jednak uznałam, że nie będę tego trzymać w tajemnicy. Do odważnych świat należy – czytamy we wpisie artystki w social mediach.

Kilka dni temu w centrum Warszawy z mojego pokoju hotelowego nagrałam niezidentyfikowany obiekt latający… Jak myślicie, co to było? – zapytała swoich fanów Gosia Andrzejewicz. Obiekt został nagrany telefonem z okna pokoju hotelowego w centrum stolicy.

Poniżej publikujemy to nagranie. Być może ktoś z naszych czytelników również widział ten obiekt i uda się wyjaśnić to niepokojące zdarzenie. Z dyskusji pod filmem na profilu artystki wynika, że nie tylko ona widziała tajemnicze czarne COŚ.

mohito zwrot ile dni

Mohito. Zwrot towaru. Ile dni się czeka? Czy można oddać odzież bez paragonu?

kim jest magdalena rzeczkowska zyciorys

Premier Morawiecki ma wielki problem. To koniec niższych stawek VAT na paliwo i żywność?